eSIM dla Apple Watch w Orange Flex już od jutra

Tomek Czech   17 grudnia 2019

Dobra wiadomość dla właścicieli Apple Watchy w wersji z łącznością komórkową, którzy korzystają lub chcieliby zacząć korzystać z oferty Orange Flex – jak poinformował rzecznik prasowy Orange, Wojciech Jabczyński, wsparcie dla eSIM w Orange Flex zostanie uruchomione w środę, 18 grudnia (czyli już jutro).

berrolia

eSIM w Orange

Orange wspiera eSIM na Apple Watchu od kwietnia tego roku. Do tej pory usługa była dostępna w wybranych planach abonamentach i na kartę oraz w taryfach biznesowych. W dalszym ciągu nie jest i – jak zapowiedział Wojciech Jabczyński – w najbliższej przyszłości nie będzie dostępna dla klientów nju.

Orange bezpośrednio sprzedaje też Apple Watche, które dostępne są w trzech wariantach:

  • z abonamentem;
  • bez abonamentu na raty (dla korzystających już z innych usług mobilnych Orange);
  • bez abonamentu z płatnością jednorazową (nie trzeba podpisywać umowy z Orange).

Jeśli już posiadasz Apple Watcha LTE i masz abonament w Orange możesz otrzymać wirtualną kartę eSIM (w ramach usługi „Ekstra karta eSIM”) i korzystać z łączności komórkowej w zegarku.

Orange Flex

Orange Flex to tzw. „operator w aplikacji” – ozznacza to, że możemy zostać klientami Orange bez wizyty w salonie czy podpisywania dostarczonych przez kuriera umów – wystarczy pobrać aplikację na iOS lub Androida, w której załatwimy wszystkie formalności: potwierdzimy swoją tożsamość i wybierzemy plan taryfowy. W każdym momencie możemy też włączyć i wyłączyć dodatkowe usługi.

Płatności odbywają się przez podpiętą do naszego konta kartę płatniczą.

Jeśli mamy smartfona wspierającego eSIM, od razu możemy zacząć korzystać z usługi. Jeśli nie, fizyczną kartę SIM dostarczy nam kurier. Można ją też odebrać w dowolnym salonie w Polsce.

Więcej szczegółów na temat Orange Flex znajdziesz tutaj.

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: