Urządzenia inteligentnego domu Eve z HomeKit taniej przez 7 dni!

Dawid Olczak   13 marca 2020

Po spektakularnym sukcesie promocji na wszystkie urządzenia Legrand z HomeKit, którą organizowaliśmy w zeszłym tygodniu, postanowiliśmy pójść za ciosem i zaoferować Wam możliwość zaoszczędzenia sporej ilości gotówki na urządzeniach, które są idealnym uzupełnieniem oferty powyższego producenta.

Świetna jakość wykonania, stabilne i bezproblemowe działanie, stuprocentowa gwarancja prywatności, niezwykła łatwość konfiguracji oraz przeogromna ilość możliwości automatyzacji naszego mieszkania – to tylko niektóre cechy urządzeń, które zostały przez nas przecenione tym razem.

Wszystkie akcesoria firmy Eve, taniej przez 7 dni – tylko w ThinkStore!

berrolia

Rozwiń możliwości swojego mieszkania

Kilka tysięcy oszczędności – tak można w skrócie podsumować promocję na wszystkie urządzenia firmy Legrand, którą organizowaliśmy w zeszłym tygodniu. Jednak, jak dobrze wiecie, akcesoria Legrand w głównej mierze skupiają się na oświetleniu, więc brakuje w nich wielu elementów uzupełniających, które w zasadzie tworzą cały inteligenty system. Czujniki ruchu, otwarcia drzwi i okien, sensory temperatury, czujniki jakości powietrza – to tylko niektóre elementy smart home, które należy posiadać w swoim domu, jeżeli chcemy, żeby był on naprawdę „inteligenty”.

Niestety żaden producent nie posiada w swojej ofercie każdego rodzaju urządzeń kompatybilnych z Apple HomeKit, które zwykle potrzebne nam są, aby w pełni zautomatyzować nasze mieszania. Dlatego postanowiliśmy odpalić promocję na akcesoria marki Eve i dać Wam możliwość zaoszczędzenia sporej ilości gotówki na urządzeniach uzupełniających, takich jak:

BEZPRZEWODOWY CZUJNIK RUCHU EVE MOTION (HOMEKIT)

Czujnik ruchu Eve Motion sprawia, że dom budzi się do życia, gdy tylko przekroczysz jego próg. Precyzyjnie wykrywa ruch, pozwalając automatycznie przygotować dom na Twoje przybycie i sterować podłączonymi akcesoriami, gdy wchodzisz lub wychodzisz.

EVE WATER GUARD – INTELIGENTNY CZUJNIK ZALANIA (HOMEKIT)

Eve Water Guard to wyjątkowy czujnik zalania współpracujący z technologią Apple HomeKit. Urządzenie wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań możliwością podłączenia do stałego źródła zasilania oraz możliwością monitorowania zalania na całej długości 2 m dołączonego przewodu (istnieje również możliwość przedłużenia przewodu aż do 150 m). Dzięki temu, jednym urządzeniem możemy monitorować całe pomieszczenie bez obawy, że wyciek zostanie niezauważony.

EVE FLARE – PRZENOŚNA LAPKA LED (HOMEKIT)

Niech towarzyszy Ci światło! 6 godzin swobodnego oświetlenia. Ładowanie bezprzewodowe. Wytrzymała obudowa o wodoodporności IP65, plus uchwyt do noszenia lub zawieszania. Eve Flare został stworzony, aby pasować do sypialni, balkonu, ogrodu i wielu innych miejsc – praktycznie wszędzie tam, gdzie będziesz potrzebował jego światła.

EVE SMOKE – CZUJNIK DYMU (HOMEKIT)

Poznaj Eve Smoke – czujnik dymu i ciepła kompatybilny z HomeKit. Eve Smoke to Twój najlepszy alarm przeciwpożarowy, który wyświetli Ci wszystkie najważniejsze informacje na iPhonie, dzięki czemu możesz być spokojny o swoje mieszkane, nawet jeśli przebywasz na drugim końcu świata. Eve Smoke to certyfikowane urządzenie zabezpieczające, na którym możesz polegać przez lata.

EVE ROOM – SENSOR TEMPERATURY I WILGOTNOŚCI (HOMEKIT)

Eve Home Room 2 to bezprzewodowy czujnik jakości powietrza, wyposażony w wyświetlacz o wysokim kontraście E-Ink. Niezwykle kompaktowy, wykonany z anodyzowanego aluminium, które zapewnia doskonałą jakość wykończenia. Wykorzystując technologię szwajcarskiego specjalisty, urządzenie precyzyjnie poinformuje Cię o wilgotności, temperaturze i jakości powietrza w Twoim domu.

EVE EXTEND – WZMACNIACZ ZASIĘGU BLUETOOTH (HOMEKIT)

Eve Extend łączy się bezpośrednio z akcesoriami Eve wykraczającymi poza zasięg domowego koncentratora (Apple TV, HomePod, iPad) i udostępnia je w sieci Wi-Fi. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z urządzeń Eve opartych na technologii Bluetooth, nawet w najdalszych zakątkach naszego mieszkania. Niezależnie od tego, czy sprawdzasz poziom wilgotności w piwnicy, czy aktywujesz zraszacz ogrodowy, każde akcesorium Eve jest w zasięgu ręki.

INTELIGENTNE GNIAZDKO ELGATO EVE ENERGY Z (HOMEKIT)

Za pomocą czujnika Eve Energy i towarzyszącej mu aplikacji na iPhone’a, iPada lub iPoda touch możesz uzyskać i przeanalizować dokładne informacje o zużyciu energii w swoim domu. Od razu widzisz, ile energii zużywają Twoje urządzenia i możesz włączać je lub wyłączać jednym stuknięciem, albo wydając polecenie Siri.

EVE ENERGY STRIP – INTELIGENTA LISTWA ZASILJĄCA (HOMEKIT)

Eve Energy Strip da Ci możliwość indywidualnego sterowania aż trzema gniazdami za pomocą aplikacji lub głosowo za pomocą Siri. Dzięki listwie Eve Energy Strip możesz w łatwy sposób sterować lampką nocną, wentylatorem, nawilżaczem oraz każdym innym urządzeniem elektrycznym. Wygodnie sprawdzisz także ilość zużytej energii oraz stworzysz automatyzacje, które będą włączać i wyłączać podpięte do niej urządzenia w odpowiednim monecie.

STACJA POGODOWA EVE DEGREE CONNECTED WEATHER STATION (HOMEKIT)

Stacja pogodowa Eve Degree Connected Weather Station – której obudowa została starannie wykonana z anodyzowanego aluminium – precyzyjnie mierzy temperaturę, wilgotność i ciśnienie powietrza w Twoim domu i jego otoczeniu. Dzięki technologii HomeKit wystarczy rzut oka, aby poznać panujące w domu warunki, a także sprawdzić związane z nimi bieżące i historyczne dane prosto na telefonie iPhone i iPadzie.

CZUJNIK STYKOWY EVE – CZUJNIK OTWARCIA DRZWI I OKIEN (HOMEKIT)

Czujnik Eve do drzwi i okien wykrywa stan zamknięcia lub otwarcia drzwi albo okna. Odpowiednią informację udostępnia za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji na iPhone’a lub iPada. Umożliwia szybkie sprawdzenie stanu okien i drzwi, a dodatkowo pozwala na wyświetlanie statystyk dotyczących czasu trwania i godzin otwarcia/zamknięcia.

EVE LIGHT STRIP – TAŚMA LED (HOMEKIT)

Dzięki innowacyjnej i łatwej w montażu listwie LED firmy Eve, każde pomieszczenie zostaje w mgnieniu oka skąpane w unikatowym nastrojowym świetle. Pasek świetlny Eve Light Strip oferuje odpowiedni odcień światła na każdą okazje, pasujący do każdego nastroju, niezależnie od tego, czy wybrana zostanie jedna z milionów barw, czy też odcień biały z zakresu od ciepłej bieli, po światło dzienne.

PRZYCISK EVE BUTTON – PILOT DO STEROWANIA (HOMEKIT)

Przycisk Eve Button ma niewielkie, kompaktowe rozmiary i jest zgodny z technologią HomeKit. Pozwala łatwo sterować domem jednym palcem. Aby sterować akcesoriami lub ustawiać oświetlenie, wystarczy nacisnąć przycisk raz, dwa razy lub przytrzymać go.

EVE THERMO CONNECTED 3. GENRACJI – INTELIGENTA GŁOWICA (HOMEKIT)

Regulator Eve Thermo to inteligenta głowica zgodna z Apple HomeKit, która umożliwia ustawienie komfortowej temperatury w domu z poziomu ekranu iPhone’a, iPada, MacBooka lub Apple Watch. Istnieje również możliwość łatwego automatyzowania głowic w taki sposób aby urządzenie uwzględniało naszą lokalizację, reguły czy wcześniej zaprogramowane sceny. Oczywiście głowicą Eve można także zarządzać głosowo za pomocą Siri wprost z naszego iPhone’a, Apple Watcha, MacBooka, HomePoda czy iPada.

Nie przegap promocji – tylko 7 dni!

Akcesoria firmy Eve można kupić w promocyjnych cenach tylko przez 7 dni (od 13.03.2020 do 20.03.2020) wyłącznie w ThinkStore. Niestety wiele produktów dostępnych w niższych cenach posiada ograniczony stan magazynowy, więc trzeba się śpieszyć z decyzją o zakupie.

Warto pamiętać, że akcesoria firmy Eve to jedne z najlepszych urządzeń HomeKit dostępnych na rynku. Potwierdzają to nie tylko opinie ekspertów i użytkowników z całego świata, ale też między innymi nasze wewnętrze testy, które przeprowadziliśmy na setkach akcesoriów HomeKit różnych firm. Potwierdza to również wielu zadowolonych klientów czy grypowiczów największej grupy HomeKit w Polsce – ThinkApple HomeKit.

Co równie ważne, tak samo jak Apple, Eve dba o naszą prywatność i gwarantuje nam, że nasze dane nie są sprzedawane oraz wykorzystywane w sposób, jaki tego byśmy sobie nie życzyli. Jest to cecha, która Eve szczyci się od początku powstania firmy. Niestety, wielu innych producentów szerokim łukiem omija ten temat.

Przejdź do promocji Eve z HomeKit!

Pamiętaj: kupując w ThinkStore, wspierasz ThinkApple.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: