Orange daje każdemu darmowy pakiet 10 GB i odkodowuje ponad 40 kanałów telewizyjnych w związku z koronawirusem

Tomek Czech   13 marca 2020

Rzecznik prasowy Orange, Wojciech Jabczyński, poinformował na blogu operatora, że w trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa sieć postanowiła ułatwić nieco życie swoim klientom – dlatego każdemu z nich oferuje 10 GB dodatkowego internetu i odblokowuje ponad 40 kanałów Orange TV.

“Chodzi przede wszystkim o łatwiejszy kontakt z bliskimi oraz więcej czasu, który będziemy spędzali w domu” – tłumaczy Jabczyński.

berrolia

Od dzisiaj (13 marca) wszyscy klienci indywidualni ofert abonamentowych i prepaid mogą otrzymać dodatkowe, darmowe 10 GB na internet. Pakiet będzie ważny w Polsce, do 31 marca 2020 r. Można go aktywować wysyłając bezpłatny SMS o treści “10GB” na numer 80820.

Do końca marca Orange odblokuje też ponad 40 kanałów Pakietu Komfortowego dla wszystkich klientów telewizji kablowej Orange TV. Przy okazji operator przypomina, że najbliższa kolejka PKO BP Ekstraklasy transmitowana w kanałach CANAL+ będzie odkodowana dla wszystkich abonentów Telewizji Orange.

Sieć wprowadza też darmową dostawę kurierską umów telekomunikacyjnych (bez i z telefonem) po złożeniu zamówienia na www.orange.pl i przez infolinię 801 123 456. Standardowa stawka usługi to 9,99 zł.

Szczegóły zostaną wkrótce opisane na specjalnej stronie www.orange.pl/razem. Mają się tam znaleźć również informacje o innych inicjatywach Orange.

Zobacz też: Jak dezynfekować iPhone’a w związku z koronawirusem? Apple podaje wytyczne

Mac od ręki i w super cenie!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: