#niemanudy: najciekawsze smart-zabawki dla Twojego dziecka

Dawid Olczak   19 marca 2020

#niemanudy – pod takim motywem przewodnim rozpoczynamy akcję mającą na celu polecanie Wam najciekawszych smart-zabawek, których wiele pełni też rolę edukacyjną. Idealnie sprawdzą się więc w czasach, kiedy dzieci nie chodzą do szkoły, ale jednocześnie nie powinny przerywać nauki.

Mamy również nadzieję, że nasze propozycje zaangażują Wasze dzieci i pozwolą wam choć chwilę popracować w spokoju. Sam mam dwójkę dzieci i wiem, że w aktualnej sytuacji pogodzenie pracy z obowiązkami domowymi jest niezwykle trudne.

Trzymajcie się ciepło!

berrolia

Zabawka edukacyjna WeDraw

WeDraw to edukacyjna zabawka, która pomaga w nauce rysowania, literowania i liczenia. Jest niezwykle łatwa w obsłudze – posiada tylko jeden przycisk. Dziecko może samo wybierać spośród wielu kart i zadań, ale także samodzielnie decyduje o kolejnym kroku w zadaniu, dzięki czemu zabawa przebiega w jego tempie.

Więcej szczegółów

BoogieBoard Play & Trace LCD eWriter

Nauka pisania wiąże się z setkami kartek zapełnionych bazgrołami, które nieraz wychodzą poza ramy kartek i lądują na obrusie czy dłoniach Twojego dziecka. Z Play’n Trace nie musisz się o to martwić. Dzięki przeźroczystej powierzchni tablicy, dziecko może odrysowywać każdy wzór lub obrazek jaki umieścimy pod ekranem lub bez pomocy malować wszystko, co podpowie wyobraźnia.

Play’n Trace został zaprojektowany tak, aby przetrwał codzienne przygody Twojego dziecka, a dzięki wodoodporności bez problemu zmyjesz z niego zabrudzenia lub go zdezynfekujesz.

Więcej szczegółów. 

DJI Robomaster S1

RoboMaster S1 to niezwykły robot edukacyjny stworzony dla wszystkich fanów nauki, programowania, a przy tym świetnej zabawy.

Pozwoli Ci przyswoić wiedzę z takich dziedzin nauki, jak matematyka, fizyka, programowanie oraz innych zagadnień, dzięki ciekawym trybom rozgrywki i inteligentnym funkcjom. Posiada 46 programowalnych komponentów DIY, 6 programowalnych modułów AI, niskie opóźnienie transmisji HD FPV, wiele ekscytujących trybów walki oraz pancerze z inteligentnymi czujnikami. Dzięki robotowi, możesz nauczyć się programowania Scratch&Python, a także poruszać dookólnie dzięki napędowi 4WD.

Więcej szczegółów.

Sphero Mini – robot edukacyjny z aplikacją (piłka nożna)

Pomimo niewielkich rozmiarów, Sphero Mini zapewnia mnóstwo dobrej zabawy. Dostępne gry są silnie uzależniające – użyj kulki jako kontrolera, aby wystrzelać sobie drogę ucieczki przez kosmos, ścigaj się przez tunel albo zakręć piłką by zniszczyć przeszkodę. Gdy przyjdzie czas na naukę, Sphero Mini wprowadzi Cię w tajniki kodowania.

Więcej szczegółów.

Ryze Tello Iron Man Edition (powered by DJI)

Tello Iron Man nie tylko nauczy Cię latać – on pozwoli Ci poskromić przestworza. Ten stworzony do zabawy mini dron posiada również specjalną aplikację, dzięki której zagłębisz się w świat Avengersów. Opanuj tryby lotu Tello i uratuj sytuację wykonując bohaterskie sztuczki. Inteligentne funkcje, takie jak 360°, Start z wyrzutu czy Akrobacje 8D sprawiają, że latanie jest prostsze i dostarcza jeszcze więcej zabawy.

Więcej szczegółów.

Osmo Genius Kit – zestaw gier edukacyjnych do iPada

Zestaw gier Osmo zwiera wiele zabaw edukacyjnych, które dzięki iPadowi stają się jeszcze ciekawsze i bardziej angażujące dla dzieci. W zestawach znajdziesz takie zabawy jak: klocki tangram, puzzle do nauki liter, cyfr oraz aplikacje: Masterpiece (wspiera rozwój kreatywności), Newton (nauka zasad fizyki oraz umiejętności rozwiązywania problemów) i wiele więcej.

Więcej szczegółów.

Dron z platformą do gier Drone n Base

Drone n BASE to dron z podstawą ładującą sterowany za pomocą smartfona lub tabletu stworzony do gry w wirtualnej rzeczywistości przez aplikację na Android lub iOS. Walcz, ścigaj się, zbieraj apteczki i doładowania sam lub nawet z ośmioma graczami jednocześnie.

Gra została zaprojektowana do lotów w pomieszczeniach, gdzie znajdziesz się w rzeczywistości pełnej laserowych pocisków i punktów do przejęcia na zasadzie trybów przejęcia flagi w znanych grach wieloosobowych.

Więcej szczegółów.

Marbotic Kit – zestaw gier edukacyjnych Smart Numbers i Smart Letters

Marbotic to fantastyczne zabawki połączone z aplikacjami edukacyjnymi inspirowanymi metodą nauczania Montessori.

Marbotic – zespół fanów technologii i ekspertów z zakresu edukacji. Z połączenia tych dwóch pasji powstało fantastyczne połączenie drewnianych zabawek w pełni współpracujących z ekranem dotykowym tabletu.

Więcej szczegółów.

Tor samochodowy Super 253 Joysway 446cm – KLASYK

Klasyk! Jeżeli masz, tak jak ja, więcej niż 30 lat, to z pewnością bawiłeś się w młodość podobnym torem wyścigowym i dobrze wiesz, że daje on mnóstwo radości na wiele godzin. Wyposażony w mechaniczny licznik okrążeń, zasilanie USB, dwa pojazdy oraz kilkanaście łatwych do zmontowania torów. W klasycznych torach tego typu stosowano zasilanie bateriami lub przy użyciu transformatora. Seria Super pozwala na korzystanie z niego wszędzie.

Więcej szczegółów.

***

Więcej świetnych zabawek

Więcej świetnych zabawek, edukacyjnych i nie tylko, znajdziecie w ThinkStore pod motywem przewodnim #niemanudy

Pamiętaj: kupując w ThinkStore, wspierasz ThinkApple.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: