Nowe akcesoria Apple: etui w nowych kolorach do iPhone’ów i iPadów oraz nowe paski dla Apple Watcha

Łukasz Bernaczyk   19 marca 2020

Wczorajszy dzień stał pod znakiem premier nowego MacBooka Air i iPada Pro. To jednak nie wszystkie nowości zaprezentowane przez Apple. Odświeżona została także linia akcesoriów dla iPhone’ów, iPadów i Apple Watchy. Są więc nowe, wiosenne kolory silikonowych i skórzanych etui, a także nowe paski dla smartwatcha z Cupertino.

berrolia

Nowe kolory silikonowych etui dla iPhone’a 11, 11 Pro i 11 Pro Max

Jeżeli chodzi o etui wykonane z silikonu, w internetowym sklepie Apple pojawiły się trzy nowe wersje kolorystyczne, przeznaczone dla iPhone’ów: 11, 11 Pro i 11 Pro Max.

Nowe kolory to (od lewej): „kaktusowy”, „grejpfrutowy” i „błękitna fala”. Niezależnie od modelu, etui kosztuje 199 zł.

Nowe kolor skórzanego etui dla iPhone’a 11 Pro i 11 Pro Max

Wśród skórzanych etui typu folio pojawił się jeden nowy kolor – „pawie pióro”, który dostępny jest tylko dla iPhone’ów 11 Pro i 11 Pro Max i kosztuje 619 zł niezależnie od modelu.

Nowe kolory etui Smart Folio dla iPada Pro 11” i 12,9”

Dokładnie takie same kolory, jak przypadku silikonowych etui dla iPhone’a, trafiły też do Smart Folio dla iPadów Pro 12,9″ (4 generacji) i 11” (drugiej generacji). Nowe kolory to (od lewej): „kaktusowy”, „grejpfrutowy” i „błękitna fala”, a ich cena to odpowiednio 499 zł dla większego iPada Pro i 399 zł dla mniejszego modelu.

Nowe kolory etui Smart Cover dla iPada (7. generacji) i iPada Air (3. generacji)

W przypadku Smart Cover dla iPada i iPada Air, do oferty Apple trafiły dwa nowe kolory: „kaktusowy” i „błękitna fala”. Niezależnie od modelu można je kupić w cenie 249 zł.

Nowe paski dla Apple Watcha

Tu nowości jest najwięcej, bo i rodzajów pasków mamy zdecydowanie więcej:

  • nowe paski sportowe w kolorach „kaktusowym”, „grejpfrutowym” i „błękitnej fali”, w cenie 299 zł

  • nowe opaski sportowe w kolorach „promiennym”, „witaminy C”, „błękitnej fali”, „neonowej limonki” i „neonowego różu”, w cenie 299 zł

  • nowe paski sportowe Nike w kolorach „czarnym/ostrej limetki” i „nocnego turkusu/zielonej zorzy, w cenie 299 zł
  • nowe opaski sportowe Nike w kolorach „mocnego indyga/ostrej limetki” i „pełnej purpury/oceanicznej zieleni”, w cenie 299 zł

  • Nowe paski skórzane w kolorach z nowoczesną klamrą „maliny” i „odchłannego błękitu, w cenie 729 zł i „pawiego pióra” w cenie 479 zł

Na wakacje z nową baterią – w iSpot wymienisz baterię w iPhonie 30% taniej

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: