Apple udostępniło pierwszą betę iOS 13.4.5

Tomek Czech   1 kwietnia 2020

Tydzień po udostępnieniu finalnej wersji iOS 13.4, Apple oddało w ręce deweloperów pierwszą betę kolejnej aktualizacji systemu – iOS 13.4.5. Uaktualnienie zawiera przede wszystkim drobne ulepszenia i poprawki błędów, ale znaleziono też jedną nową funkcję.

berrolia

iOS 13.4.5

Choć nie zostało to oficjalnie potwierdzone, iOS 13.4.5 może zawierać rozwiązanie błędów związanych z działaniem hotspotu osobistego oraz VPN, które pojawiły się po ostatniej aktualizacji.

Nową funkcją jest możliwość udostępniania utworów z Apple Music jako relacji na Facebooku czy Instagramie. Nasi znajomi czy inni obserwujący mogą wtedy tapnąć/kliknąć w tę relację, żeby odsłuchać ten utwór na Apple Music.

Nie wiadomo, dlaczego Apple zdecydowało się na oznaczenie najnowszej aktualizacji 13.4.5, zamiast np. 13.4.1, skoro poprzednią wersją jest iOS 13.4.

Apple udostępniło też wczoraj pierwsze bety iPadOS 13.4.5, macOS Catalina 10.15.5 i tvOS 13.4.5.

PROMOCJA: Słuchawki wokółuszne Denon AH-GC30 z ANC tańsze o 400 zł!

Grafika

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: