Zobacz, jak może zmienić się aplikacja Pogoda na iPhonie w iOS 14 po kupnie przez Apple platformy pogodowej Dark Sky

Łukasz Bernaczyk   2 kwietnia 2020

Wczoraj internet obiegła dość zaskakująca informacja o kupieniu przez Apple platformy Dark Sky, która zajmuje się prognozami pogody i posiada świetną, bardzo popularną aplikację, dostępną zarówno na Androida, jak i iOS. Grafik Parker Ortlani w ekspresowym tempie stworzył koncept pokazujący jak zakup Dark Sky może już niedługo wpłynąć na wygląd i funkcjonalność natywnej aplikacji Pogoda.

berrolia

Dark Sky

Serwis Dark Sky to naprawdę olbrzymia platforma, z której osobiści korzystam, bo podaje bardzo dokładne i szczegółowe dane pogodowe praktycznie dla dowolnego zakątka Ziemi.

Po wczorajszej, niespodziewanej informacji o kupieniu Dark Sky przez Apple logicznym posunięciem ze strony giganta z Cupertino będzie zintegrowanie funkcjonalności Dark Sky z systemową aplikacją Pogoda od Apple.

Właśnie taką integrację przedstawił na swojej wizualizacji grafik Parker Oltolani, który szybko stworzył świetny koncept nowej wersji apki Pogoda w iOS.

 

Jak widzimy na renderach, apka automatycznie dopasowywałaby się do ciemnego lub jasnego trybu, a sam dizajn byłby bardziej czytelny, prosty, wpisujący się w nowoczesne trendy projektowania i nawiązujący do stylistyki, którą być może zobaczymy w całym systemie iOS 14.

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką, niejednokrotnie z sukcesami.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: