ZENS Liberty Glass Edition – niezwykła ładowarka bezprzewodowa już dostępna w Polsce

Dawid Olczak   2 czerwca 2020

Zawsze, kiedy słyszę o nowym produkcie firmy ZENS wiem, że mogę się spodziewać drogiego, ale za to naprawdę świetnego urządzenia, które spełnia oczekiwania wielu wymagających klientów. Jednak ich najnowsze dzieło, które od dzisiaj jest dostępne w Polsce, to jeszcze wyższy poziom – bezprzewodowa ładowarka ZENS Liberty Glass Edition zachwyca wyszukanym i innowatorskim dizajnem, precyzją wykonania i ogromnymi możliwościami.

berrolia

ZENS Liberty Glass Edition – można się w niej zakochać!

Ładowarka bezprzewodowa Liberty to produkt, który miał być odpowiedzią holenderskiej firmy ZENS na ogłoszoną przez Apple AirPower. Mata ładująca z Cupertino jednak nie powstała, tymczasem ZENS doprowadziło swój projekt do końca i ich ładowarka trafiła ostatecznie do sprzedaży.

Użycie aż 16 cewek indukcyjnych, niewiarygodna dbałość o detale, szklany panel pozwalający zajrzeć do wnętrza urządzenia – to wszystko stworzyło wokół tego produktu niezwykłą otoczkę i w świecie nowych technologii wzbudziło emocje niewiele większe niż mityczna AirPower.

ZENS Liberty Glass Edition – możliwości

Ładowarka ZENS Liberty może jednocześnie ładować dwa dowolne urządzenia posiadające wsparcie dla ładowania bezprzewodowego, np. iPhone’a i AirPodsy. O jej wyjątkowości stanowi to, że ładowanie odbywa się praktycznie niezależnie od tego, w jakim miejscu położymy na niej nasze urządzenie. Dzieje się tak za sprawą aż 16 wbudowanych cewek indukcyjnych i obsługującego je inteligentnego systemu, który rozpoznaje gdzie i co umieściliśmy w obszarze ładowania.

W dużym skrócie: ładowarka sprawdza w locie, która z cewek indukcyjnych zainstalowanych w urządzeniu znajduje się najbliżej cewki w telefonie lub innym akcesorium na tej podstawie rozpoczyna ładowanie. Co bardzo istotne, w żadnym wypadku nie musimy się tutaj martwić o wydajność, gdyż całkowita moc ZENS Libery wynosi aż 30 W (2 x 15 W). Oczywiście wspierane jest szybkie ładowanie wszystkich urządzeń od Apple oraz produktów Samsunga z obsługą Fast Charge.

Opcjonalnie ZENS Liberty może jednocześnie ładować nawet trzy urządzenia – posiada złącze wyjściowe USB-A, przez które możemy zasilić dowolne urządzenie mobilne. Idealnym dodatkiem jest ZENS USB-Stick (dostępny już wkrótce), który umożliwia ładowanie Apple Watcha.

Zważywszy na fakt, że Liberty może ładować aż trzy urządzenia w tym samym czasie (dwa bezprzewodowo i jedno przewodowo), ZENS zdecydował się na kilka specjalnych rozwiązań, żeby zapewnić wystarczająco dużą wydajność urządzenia. W ładowarce zamontowano port USB-C, a w zestawie znajdziemy potężny zasilacz ze wsparciem Power Delivery, o mocy aż 60 W. Producent nie zapomniał także o odpowiednim przewodzie, który bez problemu poradzi sobie z tak dużą mocą i dorzuca go do całego zestawu w cenie urządzenia.

Ładowarka wykonana jest ze świetnej jakości aluminium oraz wytrzymałego szkła, które odsłania jej wnętrze.

Warto też wspomnieć o dużym rozmiarze ZENS Liberty (22,5 cm x 13,5 cm x 2 cm) oraz jej dużej wadze (655 g). Zapewnia to ładowarce maksymalną stabilność, a użytkownikowi niezwykłą wygodę (bardzo duży obszar ładowania).

Ta ładowarka po prostu chce być w centrum uwagi i – prawdę mówiąc – zasługuje na to bez dwóch zdań.

Zobaczcie wideo:

Ta niezwykły produkt wprowadził właśnie do swojej oferty ThinkStore, jako pierwszy i na razie jedyny sklep w Polsce.

Pamiętaj: kupując w ThinkStore, wspierasz ThinkApple.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: