Nowość w ThinkStore – PURO Green w 100% ekologiczne i biodegradowalne etui do iPhone’a i słuchawek AirPods

Dawid Olczak   2 lipca 2020

W czasach gdy tak dużo mówi się o ekologi i dbaniu o nasze środowisko aż trudno uwierzyć, że do tej pory praktycznie nikt nie zainteresował problemem zaśmiecania naszej planety tak trudnym do zutylizowanie produktem jakim są obudowy ochronne do naszych telefonów. Jednak dziś za sprawą kilku firm, które postanowiły wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i w zasadzie całego społeczeństwa, dostaliśmy wybór. Możemy dalej zaśmiecać nasze środowisko lub wybrać etui w 100% biodegradowalne.

Poznajcie etui Puro Green w 100% ekologiczne i biodegradowalne etui do iPhone’a i słuchawek AirPods.

berrolia

Używasz dwa lata, a rozkłada się setki lat!

Wszyscy bez wyjątku uwielbiamy zakładać na nasze akcesoria mobilne rożnego rodzaju obudowy, które nie tylko chronią nasze drogocenne sprzęty przed uszkodzeniem ale
służą nam również jako pewnego rodzaju ozdoba. Obudowy wykonane ze skóry, plastiku, sylikonu czy nawet drewna, pozwalają wyrazić nam siebie często stając się elementem naszego codziennego ubioru. Czerwona obudowa świetnie podkreśli kolor naszej sukienki, czarna pasuje do służbowego stroju, a obudowa w kwiaty wprost idealnie nadaje się na weekend.. Przykłady można mnożyć godzinami.

Niestety mało kto z nas zastanawia się, co tak naprawdę dzieje się z każdym z tych produktów gdy po dwóch latach używania wylądują one w otchłani zapomnienia. Niestety jak zapewne się domyślacie prawda jest bardziej brutalna niż można początkowo przypuszczać. Obudowy do naszych telefonów potrafią rozkładać się grubo ponad 100 lat, a w skrajnych przypadkach może to być nawet 10x dłużej. Tak, etui które służy nam przez dwa lata, może rozkładać się nawet 1000 lat!

Jednak dziś mamy szanse powiedzieć STOP bezmyślnemu zaśmiecaniu naszej planety!

PURO Green Compostable Eco-friendly Cover

Etui firmy PURO z serii Green, które niedawno ThinkStore wprowadził do swojej oferty, to w 100% ekologiczne i biodegradowalne etui do słuchawek AirPods Pro oraz telefonów iPhone. Etui wykonane zostało w całości z materiałów pochodzenia roślinnego powstałych w procesie fermentacji zboża, celulozy oraz skrobi kukurydzianej. Uzyskany w ten sposób materiał zero waste nie zawiera żadnych substancji chemicznych i w odpowiednich warunkach ulega naturalnemu rozkładowi.

Ekologiczny futerał PURO Green zapewnia jednocześnie doskonałą ochronę oryginalnego etui ładującego, jest przyjemny w dotyku i w zasadzie ciężko odróżnić je od klasycznej obudowy.

Bądź eko z ThinkStore

Ekologiczne etui firmy Puro zaprojektowane z myślą o słuchawkach AirPods oraz telefonach iPhone od dziś znajdziecie w sklepie ThinkStore. Do końca tygodnia (05 lipca) wszystkie obudowy Puro z serii Green można kupić taniej aż o 10%.

Zadbajmy razem o naszą planetę!

Pamiętaj: kupując w ThinkStore, wspierasz ThinkApple.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Na wakacje z nową baterią – w iSpot wymienisz baterię w iPhonie 30% taniej

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: