Mega nowości HomeKit już w Polsce – LifeSmart Starter Set i LifeSmart Cololight PLUS KIT

Tomek Czech   30 lipca 2020

Dobrze wiecie, jak bardzo uwielbiamy wszystkie urządzenia kompatybilne z HomeKit, które są niezawodne, łatwe w obsłudze, gwarantują nam bezpieczeństwo i dają bardzo duże możliwości. Dlatego dziś z przyjemnością ogłaszamy, że do oferty ThinkStore trafiły dwa takie produkty firmy LifeSmart – innowacyjna lampka Cololight PLUS KIT oraz tani zestaw startowy Start Home Starter Set, który wprost idealnie nada się dla osób rozpoczynających swoją przygodę z HomeKit.

berrolia

Zestaw startowy oświetlenia – LifeSmart Cololight PLUS KIT (HomeKit)

Inteligenta lampka Cololight to z pewnością jeden z ciekawszych produktów firmy LifeSmart. Składa się ona z siedmiu elementów świetlnych, które możemy formować niemal w dowolny kształt.

Każdy z elementów świetlnych posiada wbudowanych 19 diod RGB, które pozwalają na uzyskanie niesamowitych efektów świetlnych.

Lampka LifeSmart Cololight potrafi się synchronizować z muzyką odtwarzaną z naszego telefonu lub głośnika – nowy model PLUS KIT jest ulepszoną wersją urządzenia z wbudowanym mikrofonem, odczytującym dźwięki otoczenia i zmieniającym go w rytmiczne pokazy kolorów.

Nieograniczoną liczbę sześciokątnych bloków świetlnych można łączyć, aby rozszerzyć projekt i stworzyć różne kształty.

Jednak to, co najbardziej nas cieszy to fakt, że urządzenie jest kompatybilne z HomeKit, dzięki czemu mamy dostęp do stworzenia wielu ciekawych scen i automatyzacji oraz możliwość sterowania głosowo za pomocą Siri. Urządzenie nie wymaga do działania żadnego mostka i łączy się z naszym centrum akcesoriów za pomocą WiFi.

Więcej szczegółów na temat urządzenia znajdziesz w ThinkStore.

Pakiet startowy – LifeSmart Smart Home Starter Set (HomeKit)

Pakiet startowy LifeSmart Starter Set to zestaw pięciu akcesoriów, które powinny znaleźć się każdym inteligentnym domu opartym na technologii Apple HomeKit.

Znajdziemy tu:

  • mostek Smart Station, który gwarantuje stabilne połączenie;
  • czujnik ruchu – LifeSmart CUBE;
  • czujnik otwarcia/zamknięcia drzwi i okien – CUBE Door/Window;
  • czujnik oświetlenia, temperatury i wilgotności – Cube Environmental Sensor;
  • przycisk CUBE Clicker.

Urządzenia są przez nas testowane już od dłuższego czasu i możemy zagwarantować, że nie sprawiają one żadnych problemów. Wręcz przeciwnie – są bardzo stabilne w działaniu, bardzo szybko reagują na zmiany w otoczeniu i dodatkowo są bardzo dobrze wykonane.

Zestaw jest również bardzo tani, jeżeli weźmiemy pod uwagę liczbę urządzeń, które otrzymujemy. Jeżeli właśnie zaczynacie swoją przygodę z urządzeniami inteligentnego domu z HomeKit, to zdecydowanie warto rozważyć zakup tego zestawu.

Zestaw startowy LifeSmart Smarter Set oraz więcej informacji na jego temat znajdziecie oczywiście w ThinkStore.

Udanych zakupów!

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: