Teraz możesz sprawdź na swoim iPhonie, jak mały będzie iPhone 12 z ekranem 5,4″

Łukasz Bernaczyk   30 lipca 2020

Redaktorzy portalu MacRumors wymyślili bardzo ciekawy sposób na sprawdzenie już teraz, jakiej wielkości będzie najmniejszy z nadchodzących iPhone’ów 12 – model z ekranem 5,4”. Wystarczy, że pobierzesz grafikę odpowiednią dla Twojego iPhone’a, a na ekranie telefonu zobaczysz, o ile mniejszy będzie nowy iPhone 12.

berrolia

iPhone 12 z ekranem 5,4” vs. starsze modele z notchem

Jak wiemy, w tym roku Apple ma zaprezentować aż cztery nowe iPhone’y z serii 12:

  • iPhone 12 z ekranem o przekątnej 5,4 cala;
  • iPhone 12 “Max” z ekranem o przekątnej 6,1 cala;
  • iPhone 12 Pro z ekranem o przekątnej 6,1 cala;
  • iPhone 12 Pro Max z ekranem o przekątnej 6,7 cala.

Bardzo duże zainteresowanie wzbudza najmniejszy z całej czwórki, czyli iPhone 12 z 5,4-calowym wyświetlacze, właśnie ze względu na swoje kompaktowe rozmiary. Dla wielu użytkowników ten model będzie “prawdziwym” iPhonem SE 2. generacji, na którego czekali od lat.

Redaktorzy MacRumors postanowili przygotować serię grafik odpowiadających wielkości ekranu poszczególnych modeli iPhone’a (od X w górę) i umieścili na nich obrazek przedstawiający ekran iPhone’a 12 5,4″ w rzeczywistym rozmiarze.

Wystarczy, że zapiszecie na iPhonie grafikę odpowiednią dla Waszego modelu, a następnie otworzycie ją w trybie pełnoekranowym, by przekonać się, jakiej wielkości będzie najmniejszy z nowych iPhone’ów (pamiętając oczywiście, że wokół ekranu będzie jeszcze cienkie obramowanie).

Grafika dla leworęcznych użytkowników iPhone 11, XR

 

Grafika dla praworęcznych użytkowników iPhone 11, XR

 

Grafika dla leworęcznych użytkowników iPhone 11 Pro, XS, X:

 

Grafika dla praworęcznych użytkowników iPhone 11 Pro, XS, X:

 

Grafika dla leworęcznych użytkowników iPhone 11 Pro Max, XS Max

 

Grafika dla praworęcznych użytkowników iPhone 11 Pro Max, XS Max

Przypomnijmy, że całą linię nowych iPhone’ów s serii “12” zobaczy jesienią, być może już we wrześniu podczas konferencji, która według najnowszych informacji może się odbyć 08.09.2020 r.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: