Zobacz wszystkie nowe tarcze watchOS 7 (wideo)

Łukasz Bernaczyk   21 września 2020

W zeszłym tygodniu premierę miały dwa nowe zegarki – Apple Watch Series 6 i Apple Watch SE. Wraz z nimi do użytkowników trafia najnowsza odsłona systemu operacyjnego – watchOS 7. W nowym systemie znajdziemy między innymi nowe tarcze, które możecie zobaczyć na krótkim wideo od Apple.

berrolia

watchOS 7 – nowe tarcze

Jak pisze Apple na swojej stronie:

Przygotowaliśmy mnóstwo nowych tarcz do wypróbowania – miłych dla oka i przydatnych na co dzień. Każdą z nich możesz spersonalizować na więcej sposobów niż kiedykolwiek, wybierając kolory i komplikacje.

Dla uściślenia: nowych tarcz jest siedem, ale każda z nich posiada spore możliwości personalizacji i zmiany wyglądu, co rzeczywiście daje praktycznie nieskończoną liczbę kombinacji.

Wśród nowych tarcz znalazły się:

  • Tarcza GMT – pokazująca aktualny czas w różnych strefach czasowych jednocześnie
  • Count Up – tarcza przymilająca stoper
  • Chronograph Pro –  pozwala zmieniać skalę mierzonego czasu (60, 30, 6, or 3 sekundy), wyświetla również tachymetr mierzący prędkość na podstawie czasu, w którym przemierzyliśmy ustawiony dystans
  • Typograph – tarcza z dużymi cyframi, które możemy personalizować wybierając ich styl (własne, nowoczesne, zaokrąglone) i rodzaj (arabskie, arabskie Indic, Devanagari i rzymskie)
  • Artist – artystyczna tarcza przygotowana wspólnie z znanym artystą Jeff McFetridgem
  • Memoji – tarcza wyświetla w tle stworzone przez nas Memoji, które reagują na dotyk ekranu
  • Stripes face – tarcza w paski ze sporymi możliwościami dostosowywania. Możemy wybrać ilość pasków, ich kolory, nachylenie itp.

Zgodnie z informacją od Apple, tarcze Stripes, Typograph, Memoji, GMT, Chronograph Pro i Count Up są limitowane do Apple Watch Series 4 i nowszych.

Wszystkie nowości w watchOS 7 sprawdzisz tutaj.

Produkty Apple w super cenach

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: