iOS 14: jak działa na starszych iPhone’ach? (SE/6s/7/8/Xr)

Tomek Czech   22 września 2020

Mamy już finalną wersję iOS 14, więc pora sprawdzić, jak działają na niej starsze modele iPhone’a w porównaniu z iOS 13. Taki właśnie test wykonał specjalista od takich porównań – youtuber z kanału iAppleBytes.

Porównanie: iOS 14 vs. iOS 13.7 na iPhone 6s/SE/7/8/Xr

Wiemy, że w ostatnich wersjach iOS Apple kładzie mocny nacisk na optymalizację pracy ze starszymi modelami iPhene’ów w myśl zasady: zadowolony klient, to lojalny klient. Dlatego iOS 14 jest kompatybilny nawet z pięcioletnimi iPhone’ami (6s/6s Plus). I działa na nich bardzo dobrze, co potwierdza test wideo, który możecie zobaczyć poniżej.

iAppleBytes sprawdził, jak działa iOS 14 w porównaniu z ostatnią wersją iOS 13 – aktualizacją 13.7 – na iPhonie 6s, SE, 7, 8 oraz iPhonie Xr.

Youtuber zrobił też inny ciekawy test – porównał działanie kilku ostatnich wersji iOS (od iOS 10 do iOS 14) na iPhonie 6s. Zobaczcie.

Z miłości do Apple

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: