Apple Pay od dzisiaj dostępne w Twisto

Tomek Czech   6 października 2020

Świetna wiadomość dla tysięcy użytkowników Twisto – fintech poinformował przed chwilą o udostępnieniu płatności Apple Pay. Od dzisiaj do naszego cyfrowego portfela na iPhonie możemy podpiąć zarówno wirtualną, jak i fizyczną kartę Twisto.

berrolia

Apple Pay w Twisto

Twisto to fintech oferujący płatności odroczone „kup teraz, zapłać później” w aplikacji. Po zarejestrowaniu klient otrzymuje bezpłatny miesięczny limit, w ramach którego może przesunąć płatność w każdym sklepie – internetowym i stacjonarnym – nawet o 45 dni za darmo (a za opłatą nawet o więcej). Twisto to również cashback w ponad 800 sklepach, możliwość rozłożenia płatności na raty, a także bardzo praktyczna funkcja Split, czyli dzielenie rachunków ze znajomymi.

Fintech poinformował dzisiaj, że użytkownicy iOS stanowią aż jedną trzecią ich klientów w Polsce, a Apple Pay to jedna z funkcji, na którą najbardziej czekali. W Czechach, gdzie Twisto działa od kilku lat, użytkownicy korzystający z Apple Pay to najbardziej aktywni klienci, dokonujący średnio 20 proc. transakcji więcej niż inni użytkownicy.

Apple Pay uruchamiamy w aplikacji Twisto jednym kliknięciem. Potem dodajemy naszą kartę Twisto (fizyczną lub wirtualną) do aplikacji Wallet i płacimy nią za pomocą iPhone’a czy Apple Watcha.

Apple Pay jest dostępne w Twisto w planie taryfowym Space, który kosztuje jedynie 9,99 zł/miesiąc.

Więcej o Twisto dowiesz się tutaj.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: