iSpot publikuje polskie ceny wymiany iPada Air 4 i pierwsze ceny naprawy iPhone’a 12/Pro

Tomek Czech   21 października 2020

Właśnie poznaliśmy ceny wymiany iPada Air 4. generacji oraz ceny wybranych napraw iPhone’a 12 i 12 Pro w Polsce.  Jako pierwszy spośród polskich autoryzowanych serwisów Apple opublikował je właśnie iSpot.

berrolia

iPhone 12 i iPhone 12 Pro  – cena wymiany telefonu

Jeśli chodzi o najnowsze iPhone’y, które trafią do sprzedaży w najbliższy piątek, na razie znane są tylko oficjalne polskie ceny wymiany całego telefonu (koniecznej np. w sytuacji zalania, rozbicia tyłu urządzenia lub uszkodzenia z deformacją ramki, uniemożliwiającą wymianę wyświetlacz). W przypadku iPhone’a 12 taka usługa jest o 100 zł droższa w porównaniu z poprzednikiem – iPhonem 11 i wynosi 2399 zł. Wymiana iPhone’a 12 Pro kosztuje tyle samo, co wymiana iPhone’a 11 Pro – 3099 zł.

Nie ma jeszcze oficjalnych polskich cen wymiany ekranu i wymiany baterii – damy Wam znać, jak tylko się pojawią.

W przyszłym miesiącu poznamy ceny napraw dwóch kolejnych modeli – iPhone’a 12 mini i 12 Pro Max, które trafią do sprzedaży 13 listopada.

iPad Air 4 – cena wymiany urządzenia

Autoryzowane serwisy Apple nie wymieniają wyświetlaczy i baterii w iPadach, więc w tym przypadku mówimy tylko o usłudze wymiany całego urządzenia. Cena wymiany najnowszego iPada Air 4. generacji jest minimalnie (o 100 zł) wyższa niż cena wymiany jego poprzednika – iPada Air 3 i wynosi 2199 zł.

Przeczytaj: Wszystko, co trzeba wiedzieć o iPadzie Air 4

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Zobacz też:

    Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: