KONKURS: Wygraj iPhone’a 12!

Tomek Czech   27 października 2020

Chcesz zgarnąć 60 zł do wykorzystania na dowolne zakupy (w internecie lub sklepie stacjonarnym)? I dodatkowo wygrać najnowszego iPhone’a 12?! Nic prostszego – zarejestruj się w Twisto i weź udział w zorganizowanym przez fintech konkursie.

berrolia

“Płać po swojemu z Twisto” i wygraj iPhone’a 12

Zasady konkursu są bardzo proste – trzeba zarejestrować się w Twisto przy użyciu specjalnego linku promocyjnego, dokonać co najmniej jednej transakcji kartą (wirtualną lub fizyczną) i wysłać do organizatorów maila z krótką odpowiedzią na konkursowe pytanie. Tyle!

Szczegółowo wygląda to tak: 

  • rejestrujesz się w Twisto za pomocą tego linku promocyjnego;
  • wybierasz plan dla siebie: “Online” lub “Space”;
  • występujesz o wydanie karty: wirtualnej lub fizycznej;
  • dokonujesz co najmniej jednej płatności tą kartą (w internecie lub sklepie stacjonarnym);
  • z adresu mailowego, którym posłużyłeś/aś się przy rejestracji, wysyłasz do organizatora na adres: konkurs@twisto.pl  odpowiedź na pytanie konkursowe: „Jakie plany zrealizujesz z limitem Twisto?” (w mailu należy też podać imię i nazwisko oraz PESEL).

Konkurs trwa do 12 listopada, więc do tego czasu musisz wykonać wszystkie powyższe czynności. 17 listopada Twisto poinformuje zwycięzcę o wygranej, którą jest iPhone 12 (64 GB).

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Bonus 60 zł i pakiet Space za darmo na 3 miesiące

Oprócz możliwości wygrania iPhone’a 12, każdy, kto zarejestruje się z linkiem promocyjnym może otrzymać też specjalny bonus na start w wysokości 60 zł. Wystarczy dokonać co najmniej czterech transakcji kartą Twisto (fizyczną lub wirtualną) w sklepie internetowym lub stacjonarnym, z czego co najmniej jedna płatność musi być dokonana w okresie do 30 dni od rejestracji w Twisto, a co najmniej 3 transakcje w ciągu miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyliśmy konto Twisto.

Po spełnieniu tych warunków na swoim koncie Twisto w zakładce “punkty” znajdziesz 60 punktów, co równa się 60 zł zniżki do wykorzystania przy dowolnym zakupie.

Każdy nowy użytkownik Twisto otrzymuje teraz również pakiet Space przez 3 miesiące za darmo.

Pakiet Space to możliwość otrzymania fizycznej karty Twisto, dostęp do funkcji Split (dzielenie wydatków ze znajomymi) i najbardziej korzystny kurs wymiany przy transakcjach w obcej walucie.

 

Co to jest Twisto?

Poza bonusem 60 zł na start i konkursem z iPhonem 12, Twisto to fantastyczna usługa, której warto się przyjrzeć, jeśli jeszcze z niej nie korzystacie (choć pisaliśmy o niej na łamach ThinkApple wiele razy). Twisto to odroczone płatności “kup teraz – zapłać później” (za darmo nawet do 45 dni), cashback do 10 % – czyli zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy (w ponad 800 sklepach, np. w Allegro, Zalando Lounge i Aliexpress), Apple Pay, raty czy funkcja Split, czyli łatwy podział rachunku na kilka osób.

Jak działa Twisto?

Sposób działania Twisto jest bardzo prosty:

  1. Rejestrujesz konto – wypełnienie wniosku zajmuje średnio 2 minuty. Pamiętaj, żeby sprawdzić czy Twoje dane są zgodne z dokumentem tożsamości. Błędne dane we wniosku są najczęstszą przyczyną odrzuceń.
  2. Otrzymujesz miesięczny limit wydatków i dostajesz dostęp do konta internetowego wraz z kartą płatniczą.
  3. Robisz zakupy (z Twisto możesz robić zakupy w sklepach internetowych i stacjonarnych, w kraju i za granicą).
  4. Wybierasz, kiedy zapłacisz – na koniec miesiąca Twisto podsumuje Twoje wydatki w aplikacji. Od tego czasu masz jeszcze 15 dni na zapłatę (robisz to za pomocą BLIKA lub przelewu). Jeśli chcesz, możesz spłacić część lub wszystkie wydatki wcześniej, bez dodatkowych kosztów. A jeśli potrzebujesz, możesz jeszcze bardziej odłożyć spłatę w czasie –w aplikacji widzisz dokładnie, z jakim kosztem się to wiąże i na tej podstawie decydujesz.

Więcej informacji o Twisto znajdziesz na ich oficjalnej stronie.

Darmową aplikację Twisto pobierzesz stąd.

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: