“Amazing Prices” – ruszają promocje Black Friday w Denon Store i Audio Forum

Tomek Czech   18 listopada 2020

Nowe kino domowe, słuchawki bezprzewodowe, głośnik Bluetooth, soundbar, a może inteligentna kamera? W Denon Store i Audio Forum podczas Black Friday będziecie mogli upolować najlepszy sprzęt audio-video i smart home w super niskich cenach. I do tego w mini ratach 0%.

Promocje startują już za kilka godzin!

berrolia

Black Friday w Denon Store i Audio Forum

W tym roku Denon Store będzie codziennie odpalać nowe promocje z okazji Black Friday – od jutra (19.11), aż do Czarnego Piątku, który przypada 27 listopada.

Jako pierwsi ofertę będą mogli zobaczyć subskrybenci newslettera salonów Denon Store. Dodatkowo, jako pierwsi dowiedzą się oni o uruchomieniu kolejnych promocji.

Warto więc zapisać się do newslettera Denon Store już teraz. Możecie to zrobić tutaj.

Po zapisaniu się dostaniecie specjalny kod, który pozwoli Wam odblokować dostęp do zablokowanej hasłem specjalnej strony z listą wszystkich promocji Black Friday.

Już teraz możemy Wam powiedzieć, że w ofercie Black Friday znajdzie się sprzęt takich marek, jak: Denon, Marantz, Bang & Olufsen, Definitive Technology, Soundcore, Eufy, Nebula, Pro-Ject, Wilson, Dali, Sonos, Netatmo i wiele więcej! Nie zabraknie profesjonalnych kolumn głośnikowych, gramofonów, amplitunerów i głośników multiroom.

Co najważniejsze – nie musicie czekać do 27 listopada, bo subskrybenci newslettera będą mogli skorzystać z promocji znacznie wcześniej!

Oto harmonogram startu promocji:

Pierwsze promocje startują już 19.11 zaraz po północy, czyli za kilka godzin. Na pierwszy ogień idą słuchawki i głośniki bezprzewodowe Bang & Olufsen. Ceny będą obniżone nawet o 700 zł.

Zapisz się do newslettera Denon Store, odbierz kod, a potem odblokuj za jego pomocą stronę promocji Black Friday (uwaga: do tej listy mogą być jeszcze dodane nowe produkty, więc warto zaglądać codziennie).

Oferta Black Friday dostępna jest w sklepie online Denon Store na salonydenon.pl oraz w salonach stacjonarnych Audio Forum (Warszawa, Poznańska 24 i Łódź, Gabriela Narutowicza 23).

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: