W specjalnej promocji dostaniesz 5 miesięcy Apple Music za darmo

Łukasz Bernaczyk   30 listopada 2020

Użytkownicy, którzy nigdy wcześniej nie wykupywali subskrypcji na Apple Music mogą otrzymać aż 5 miesięcy dostępu do muzycznej usługi streamingowej od Apple zupełnie za darmo. Zobacz, jak to zrobić.

berrolia

5 miesięcy bezpłatnej subskrypcji Apple Music

Apple już od jakiegoś czasu oferuje nowym użytkownikom swojego muzycznego serwisu trzy miesiące darmowego dostępu do pełnej funkcjonalności Apple Music.

Teraz firma z Cupertino uruchomiła nową, świąteczno-zimową akcję promującą aplikację do rozpoznawania utworów muzycznych – Shazam. Dzięki tej promocji każdy, kto nigdy wcześniej nie płacił za Apple Music może otrzymać wydłużony, aż 5-cio miesięczny darmowy okres próbny.

Aby go otrzymać, wystarczy pobrać z App Store aplikację Shazam (darmowa), a następnie za jej pomocą wyszukać tytuł dowolnego utworu.

Po wyszukaniu muzyki należy spróbować odtworzyć utwór za pomocą Apple Music, a w rezultacie zobaczymy wyskakujące okienko z reklamą darmowego, bezpłatnego, pięciomiesięcznego okresu próbnego.

Jeżeli zamierzanie skorzystać z tej promocji pamiętajcie, że oferta jest ograniczona czasowo – kończy się 27 stycznia 2021 r.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: