MasterCard oferuje swoim klientom 4 miesiące korzystania z Apple Music za darmo

Tomek Czech   21 grudnia 2020

Pod koniec listopada Apple zaoferowało 5 miesięcy darmowego korzystania z Apple Music wszystkim użytkownikom aplikacji Shazam. Teraz z podobną akcją wystartowało MasterCard, oferując 4 miesiące gratisowego korzystania z muzycznego serwisu streamingowego z Cupertino.

berrolia

Promocja MasterCard – Apple Music 4 miesiące za darmo

Promocja przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które nigdy nie posiadały subskrypcji Apple Music. To one mogą otrzymać aż 4 miesiące darmowego korzystania z serwisu.

Powracający subskrybenci, czyli osoby, które kiedyś opłacały subskrypcję, ale obecnie jest ona nieaktywna, mogą w ramach promocji MasterCard otrzymać 1 miesiąc Apple Music za darmo.

Żeby skorzystać  z promocji wystarczy wejść na tę stronę MasterCard i podać dane swojej karty. Otrzymamy wtedy specjalny link z kodem promocyjnym uprawniającym do otrzymania 4 lub 1 miesiąca darmowej subskrypcji Apple Music.

Kod będzie ważny do 14 lutego 2021 r.

Subskrypcję Apple Music można anulować w każdym momencie trwania darmowego okresu próbnego.

Mac od ręki i w super cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: