Apple wprowadza do sprzedaży limitowaną edycję Apple Watch Series 6 “Black Unity”

Łukasz Bernaczyk   27 stycznia 2021

W ramach akcji “Black History Month” już za kilka dni – 1 lutego, do sprzedaży trafi limitowana edycja Apple Watch Series 6 o nazwie “Black Unity” . Zegarek będzie można kupić tylko w lutym.

Apple Watch Series 6 “Black Unity”

Zegarek w limitowanej wersji “Black Unity” będzie posiadał czarną aluminiową kopertę z grawerem “Black Unity”.

Zegarek będzie sprzedawany razem ze specjalnym silikonowym paskiem w czarno-czerwono-zielonych barwach inspirowanych flagą panafrykańską. Na wykonanym ze stali nierdzewnej zapięciu paska znajdziemy naniesiony laserowo grawer “Truth. Power. Solidarity”.

Kolekcje uzupełnia tarcza “Jedność”. Jest ona już dostępna dla wszystkich użytkowników Apple Watchy – pojawiała się w opublikowanej wczoraj nowej wersji systemu – watchOS 7.3.

Limitowana wersja Apple Watch Series 6 “Black Unity” będzie dostępna wyłącznie w lutym w cenie 399 dol. (wersja GPS) lub 499 dol. (GPS + Cellular), czyli dokładnie takiej samej, jak standardowa wersja modelu 6. serii.

Pasek “Black Unity” będzie można kupić oddzielnie, za 49 dol., do końca 2021 r.

Kolekcja “Black Unity” jest częścią kampanii Apple celebrującej “Black History Month”, podczas którego firma z Cupertino zamierza promować globalny wpływ Afroamerykanów na rozwój światowej kultury, sztuki czy biznesu.

Z miłości do Apple

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: