Pobierz tapetę “Black Unity” dla iPhone’a, iPada lub Maca

Tomek Czech   1 lutego 2021

Dzisiaj rozpoczęła się sprzedaż specjalnego modelu Apple Watch Series 6 oraz limitowanego paska “Black Unity”. Jako dodatek, Apple udostępniło z tej okazji również specjalne tapety.

berrolia

Tapety “Black Unity” (iPhone, iPad, Mac)

Tapety “Black Unity” są dostępne dla iPhone’a, iPada i Maca. Na Apple Watchu możemy ustawić pochodzącą z tej samej kolekcji tarczę “Jedność”, która pojawiła się w zeszłym tygodniu w watchOS 7.3.

Kolekcja “Black Unity” jest inspirowany flagą panafrykańską. Symbolizuje jedność i wspólnotę afrykańskiej diaspory. Barwy flagi reprezentują ofiary ponoszone przez kolejne pokolenia mężczyzn i kobiet, których wizja bardziej sprawiedliwego świata ukierunkowuje nasze dążenia do przezwyciężania obecnych wyzwań i przeciwdziałania krzywdzącemu traktowaniu.

Pobierz tapetę “Black Unity” dla Maca

 

Pobierz tapetę “Black Unity” dla iPada

 

Pobierz tapetę “Black Unity” dla iPhone’a

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: