Podwójny stojak na monitor Oakywood – mistrzowska organizacja biurka

Tomek Czech   19 kwietnia 2021

Najnowszy produkt Oakywood to odpowiedź na wymogi naszych czasów – coraz częściej do pracy nie wystarcza nam jeden ekran, więc pracujemy na dwóch monitorach. A jeśli już pracujemy tylko na jednym, to na coraz większym – rynek zaczynają podbijać zakrzywione monitory o przekątnej nawet 49 cali. Poza tym, na naszym biurku pojawia się coraz więcej akcesoriów – ładowarki bezprzewodowe, stacje dockujące, standy, głośniki Bluetooth itd.

Stojak Oalywood pozwala nam nad tym wszystkim zapanować. I robi to w mistrzowski, bardzo elegancki sposób.

berrolia

Podwójny stojak pod monitor – Oakywood

Najnowszy stojak Oakywood powstał po to, żeby zoptymalizować przestrzeń na biurku.

Stojak nadaje się do organizacji pracy przy dwóch monitorach oraz przy ultraszerokich monitorach panoramicznych. Spełnia też funkcję półki na biurko – dzięki podwyższonej konstrukcji wprowadza dodatkowy poziom organizacyjny, co umożliwia nam trzymanie na biurku wielu akcesoriów – jak klawiatura, notatnik, ładowarka, stacja dokująca, głośnik Bluetooth, stojak na słuchawki czy lampka – w sposób uporządkowany i wygodny.

Blat stojaka jest pojemny (wymiary 105 x 23 cm), stabilny i bardzo wytrzymały – charakteryzuje się udźwigiem do 100 kg. Stalowe nogi  są malowane proszkowo na czarny mat i podklejone warstwą korka.

Stojak zapewnia ergonomiczne ustawienie monitora na wysokości oczu – optymalne dla komfortowej i bezpiecznej pracy, a jednocześnie wprowadza dodatkowy poziomu organizacyjny.

Jak każdy produkt Oakywood, podwójny stojak na monitor jest wykonany ręcznie, z litego drewna orzechowego lub dębowego.

Stojak został pokryty ekologicznymi olejami, co zapewnia większą trwałość i jednocześnie eksponuje naturalne usłojenie drewna.

Podwójny stojak Oakywood jest dostępny w dwóch wersjach: z drewna dębowego lub orzecha amerykańskiego. Można go kupić bezpośrednio na stronie producenta.


Oakywood

Oakywood to lokalna, polska firma stworzona przez pasjonatów nowych technologii i jednocześnie pracy z drewnem. Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie w małej manufakturze na Podhalu. Z każdy sprzedany produkt Oakywood sadzi jedno drzewo.

Więcej drewnianych akcesoriów Oakywood znajdziesz tutaj.

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: