Zobacz, jak wygląda i działa AirTag – są pierwsze unboxingi i recenzje wideo

Tomek Czech   22 kwietnia 2021

Zaprezentowany we wtorek AirTag będzie dostępny w przedsprzedaży od jutra, a w regularnej sprzedaży od przyszłego piątku, 30 kwietnia. Ale już dziś pojawiły się pierwsze pierwsze unboxingi i krótkie recenzje pokazujące, jak dokładnie wygląda i działa lokalizator Bluetooth od Apple.

berrolia

AirTag – pierwsze wideo

Wideo prezentujące AirTag opublikowało kilku blogerów i youtuberów, którzy otrzymali produkt do testów jeszcze przed oficjalną premierą. Pokazują, jak dokładnie wygląda lokalizator, w jaki sposób paruje się go z iPhonem, jak znajduje się go w pomieszczeniu dzięki Bluetooth LE i chipowi U1, a także jak możemy znaleźć zgubiony przedmiot z przyczepionym AirTagiem, dzięki sprzętom Apple innych użytkowników (taki test przeprowadzili redaktorzy The Verge).

The Verge

MKBHD

iJustine

Rene Ritchie

UrAvgConsumer

Możecie też zajrzeć do recenzji TechCrunch i Mashable.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: