Apple udostępniło iOS 14.6 beta 3 z nową funkcją dla AirTag

Tomek Czech   11 maja 2021

Apple udostępniło wczoraj wieczorem trzecią betę systemu iOS 14.6. Oprócz drobnych ulepszeń i poprawek błędów, zawiera ona nową funkcję dla lokalizatora AirTag.

berrolia

iOS 14.6 beta 3

W najnowszej aktualizacji iOS 14.6 w aplikacji Lokalizator pojawiła się opcja dodania adresu email, który będzie widoczny dla osoby, która znalazła naszego AirTaga, jeśli oznaczymy go jako zgubionego.

Do tej pory osoba ta mogła zobaczyć jedynie nasz numer telefonu. Teraz będziemy mogli wybrać, czy wyświetli się jej numer telefonu czy adres email. Na razie nie ma opcji, żeby wyświetlało się i jedno i drugie.

iOS 14.6 zawiera wsparcie dla nowego systemu subskrypcyjnego Apple Podcast, który ma być udostępniony jeszcze w maju. Tak więc jeszcze przed końcem miesiąca powinna się pokazać finalna wersja 14.6.

Apple udostępniło też wczoraj trzecie bety iPadOS 14.6, watchOS 7.5, tvOS 14.6 i macOS Big Sur 11.4.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: