Nowe Beats Studio Buds mogą zdradzać dizajn AirPods Pro 2

Łukasz Bernaczyk   19 maja 2021

W udostępnionym wczoraj iOS 14.6 w wersji RC znaleziono zapisy, zdjęcia i animacje przedstawiające nowe słuchawki dokanałowe Beats Studio Buds. Spodziewamy się, że ich premiera odbędzie się pod koniec maja lub w czerwcu, wraz z udostępnieniem przez Apple bezstratnego formatu utworów Apple Music oraz dźwięku przestrzennego w Dolby Atmos. Słuchawki mogą też zdradzać nowy dizajn AirPods Pro 2.

berrolia

Beats Studio Buds

Z zapisów w kodzie iOS 14.6 RC wynika, że nowe słuchawki należącej do Apple marki Beats będą nosić nazwę Beats Studio Buds. Jak widzimy na zdjęciach i animacjach, słuchawki są w pełni bezprzewodowe i wyposażone w etui ładujące.

Uwagę zwraca przede wszystkim zupełnie nowy dizajn samych słuchawek, które nie posiadają wystających pałąków czy elementów utrzymujących urządzenia w uszach.

Coraz częściej mówi się, że kolejna generacja AirPods Pro będzie się charakteryzowała podobnym wyglądem.

Z kodu iOS 14.6 wynika, że nowe Beats’y będą wyposażone w czip Apple H1, który umożliwi szybkie parowanie z urządzeniami Apple oraz możliwość obsługi głosowej przy użyciu komendy “Hey, Siri”. Słuchawki będą też wyposażone w funkcję aktywnej redukcji hałasu (ANC).

Słuchawki Beats Studio Pro będą dostępne w trzech kolorach: czarnym, białym oraz czerwonym.

Właśnie wtedy firma z Cupertino udostępni użytkownikom Apple Music pierwsze 20 milionów utworów w bezstratnym formacie ALAC z dźwiękiem przestrzennym w standardzie Dolby Atmos.

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: