Gdzie oglądać dzisiejszą konferencję Apple WWDC 2021 na żywo [Mac, iPhone/iPad, Apple TV, Windows, Android, YouTube]

Tomek Czech   7 czerwca 2021

Już dzisiaj wieczorem rozpocznie się coroczna konferencja dla deweloperów – WWDC 2021. Na sesji otwierającej wydarzenie Apple zaprezentuje nowe wersje wszystkich swoich systemów operacyjnych – iOS 15, iPadOS 15, macOS 12, watchOS 8 i tvOS 15. Być może ogłosi nowy system operacyjny – homeOS, dla urządzeń inteligentnego domu. Jest duże prawdopodobieństwo, że pokaże też nowe MacBooki Pro z ekranem mini-LED i czipem M1X/M2.

Keynote otwierający WWDC 2021 startuje dzisiaj o godzinie 19:00 (polskiego czasu). Sprawdź, gdzie będzie można obejrzeć transmisję na żywo. 

berrolia

WWDC 2021 – gdzie oglądać online na żywo?

Najprostszym sposobem jest oglądanie transmisji konferencji na żywo razem z nami, na specjalnie przygotowanej z tej okazji stronie:

thinkapple.pl/WWDC21

Oprócz wideo ze streamingiem na żywo, będziemy tam zamieszczać informacje o ogłoszonych przez Apple nowościach.

iPhone, iPad, Mac

Konferencja będzie można oglądać bezpośrednio na specjalnej stronie Apple – tutaj. Streaming znajdziecie też w aplikacji TV (pojawi się przed startem konferencji w sekcji “Obejrzyj teraz”).

Apple TV

  • Apple TV 2: oglądamy na specjalnym kanale „Apple Events”;
  • Apple TV 3 i 4/4K: oglądamy w aplikacji TV (w sekcji “Obejrzyj teraz”).

Windows 10

Konferencję będzie można oglądać na żywo na komputerze z Windowsem 10 – wystarczy uruchomić przeglądarkę Microsoft Edge i otworzyć stronę wydarzenia.

Android i komputer z innym systemem niż Windows 10

Transmisja z wydarzenia Apple będzie też dostępna w przeglądarkach Chrome i Firefox (wymagane wsparcie: MSE, H.264 i AAC), co pozwoli na oglądanie konferencji na urządzeniach z Androidem i komputerach z systemem innym niż Windows 10.Wystarczy wejść w przeglądarce na tę stronę i uruchomić streaming.

YouTube

Streaming będzie dostępny tutaj.

Do poczytania przed konferencją:

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: