JAYS wprowadza do sprzedaży słuchawki x-Seven Wireless – idealne w podróży i do uprawiania sportu

Tomek Czech   15 czerwca 2021

Przed miesiącem szwedzki producent JAYS zaprezentował swoje najnowsze dzieło – słuchawki bezprzewodowe x-Seven Wireless, następcę cenionego modelu x-Five Wireless z 2019 r. Nowe słuchawki opierają się na tej samej, sprawdzonej konstrukcji, ale oferują jeszcze lepszy dźwięk, szybsze ładowanie i dłuższy czas pracy na baterii. Właśnie weszły do sprzedaży w Polsce.

berrolia

x-Seven Wireless

x-Seven Wireless to lekkie, nauszne słuchawki bezprzewodowe, przeznaczone przede wszystkim do codziennego słuchania muzyki poza domem, w podróży czy podczas uprawiania sportu.

Słuchawki posiadają składany pałąk i obrotowe nauszniki. Po złożeniu zajmują bardzo mało miejsca, dzięki czemu łatwo je schować nawet w kieszeni kurtki czy bluzy (nie wspominając już w plecaku lub torbie) i wygodnie transportować.

Nowy model posiada wsparcie dla Bluetooth 5.0 i został wyposażony w port USB-C, który pozwala na szybkie ładowanie.

Wydłużony czas pracy na baterii wynosi teraz aż 24 godziny (w poprzednim modelu było to 20 godzin).

Szwedzcy inżynierowie zbudowali dla tej serii słuchawek niestandardowy przetwornik, zoptymalizowany do słuchania każdego gatunku muzyki. x-Seven grają przyjemnym, ciepłym i potężnym basem, naturalnie brzmiącymi wokalami i szczegółową górą. Jako priorytet zostało obrane to, by słuchawki grały jak najbardziej szczegółowo i naturalnie, bez przebarwień.

x-Seven Wireless posiadają wbudowany mikrofon, więc jak najbardziej mogą być wykorzystywane do telekonferencji.

Przyciski kontrolne są rozłożone na obydwu nausznikach bardzo intuicyjnie. Pozwalają m.in. na odbieranie/odrzucanie/kończenie połączeń, przewijanie między utworami czy regulację głośności. Możliwa jest też obsługa głosowa za pomocą Siri lub Google Assistant.

Słuchawki x-Seven Wireless są dostępne w salonach Denon Store oraz na salonydenon.pl.

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: