iSpot otwiera dzisiaj Centrum Serwisowo-Biznesowe (darmowa diagnostyka na hasło „ThinkApple”)

Tomek Czech   27 lipca 2021

Już w najbliższy czwartek na mapie iSpot, największej w Polsce sieci autoryzowanych serwisów Apple, pojawi się nowy punkt – Centrum Serwisowo-Biznesowe iSpot w Galerii Klif w Gdyni. Będzie to pierwszy tego typu punkt w naszym kraju – przeznaczony zarówno dla osób potrzebujących wsparcia serwisowego, jak i dla tych planujących zakup nowego sprzętu Apple, a także dla klientów rozważających nawiązanie współpracy biznesowej z iSpot.

Na hasło „ThinkApple”, specjalnie dla naszych Czytelników i Czytelniczek, czekać będą darmowe usługi.

berrolia

Centrum Serwisowo-Biznesowe iSpot

iSpot ma już jedno Centrum Serwisowe (w Warszawie, działające od ponad 2 lat), ale nowe miejsce będzie nieco inne – będzie punktem o bardzo szerokim spektrum działania. Podstawą będą oczywiście usługi serwisowe „na najwyższym poziomie”, ale Centrum będzie również służyło nawiązywaniu relacji z klientami biznesowymi z Trójmiasta oraz sprzedaży produktów Apple, jak iPhone, iPad, Mac czy Apple Watch, zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym.

Wiemy, że rynek trójmiejski jest ważnym na mapie Polski i chcemy zaadresować potrzeby rosnącego grona użytkowników Apple w tym regionie. Pragniemy także nawiązać relacje z Klientami biznesowymi, których duża część znajduje się właśnie w Trójmieście – mówi kierowniczka Serwisu iSpot.

Cały punkt zostanie podzielony na:

  • salę sprzedaży wraz z ekspozycją produktów Apple oraz akcesoriów;
  • część serwisową, w której iSpot zadbał o komfort odwiedzających, proponując znane już z Centrum Serwisowego iSpot w Warszawie rozwiązania – strefę relaksu, gdzie klienci mogą usiąść w trakcie wizyty, napić się wody czy kawy;
  • salę konferencyjną, w której klienci biznesowi wraz z dedykowanym opiekunem po stronie iSpot będą posiadali odpowiednią przestrzeń do rozmów.

Nowe Centrum Serwisowo-Biznesowe iSpot znajduje się na pierwszym piętrze Galerii Klif Gdynia (salon sprzedaży iSpot, który mieścił się w tej samej lokalizacji, piętro niżej, został zamknięty).

Otwarcie nowego miejsca odbędzie się już w najbliższy czwartek (29.07) o godzinie 9:00.

Darmowe usługi na hasło „ThinkApple”

Z okazji otwarcia nowego punktu iSpot przygotował niespodziankę specjalnie dla naszych Czytelników i Czytelniczek – na hasło „ThinkApple” serwisanci wykonają za darmo diagnostykę Waszego sprzętu – może to być iPhone, iPad, iPod, Apple Watch, MacBook czy słuchawki AirPods lub Beats (standardowa cena takiej usługi to nawet 199 zł).

Wszystkie usługi diagnostyczne iSpot wykonuje z wykorzystaniem wszelkich dostępnych testów diagnostycznych producenta.

Oferta darmowej diagnostyki na hasło „ThinkApple” ważna jest tylko w dniu otwarcia nowego punktu.

Centra Serwisowe iSpot

Wyjątkowość Centrów Serwisowych iSpot polega na tym, że jest w nich bezpośredni kontakt z technikiem – nie są to wyłącznie salony sprzedaży, w który zostawiamy sprzęt do naprawy. W swoich Centrach Serwisowych iSpot zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych serwisantów i serwisantki, którzy posiadają pełną certyfikację Apple.

Usługi są świadczone dla pełnej gamy produktów – począwszy od iPhone’ów, przez iPady, iPody, Apple Watche, na Macach i akcesoriach Apple i Beats kończąc.

„Od ręki” przeprowadzana jest diagnostyka i wymieniane są:
  • baterie do iPhone’a SE, SE2, 6, 6+, 6s, 6s+, 7, 7+, 8, 8+, X, Xs, Xs Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max, 12 Mini, 12, 12 Pro, 12 Pro Max;
  • ekrany do iPhone’a 6s, 6s+, SE2, 7, 7+, 8, 8+, X, Xs, Xs Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max, 12 Mini, 12, 12 Pro, 12 Pro Max

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: