Okazja: rewelacyjny iRobot Roomba i7 tańszy aż o 1100 zł

Redakcja   19 sierpnia 2021

Na polskim Amazonie trwa właśnie świetna promocja na robot odkurzający iRobot Roomba i7 (model i7156) – możemy go kupić taniej aż o 1100 zł.

berrolia

iRobot Roomba i7 (i7156) – promocja

Odkurzaczy automatycznych iRobot Roomba nie trzeba nikomu przedstawiać – to jedne z lepszych tego typu produktów na rynku. Ciągle udoskonalany model i7 cieszy się olbrzymią popularnością na całym świecie już od kilku lat.

iRobot Roomba i7 uczy się naszych nawyków sprzątania i oferuje personalizowane sugestie sprzątania. Poleca również rozwiązania, o których możemy nie pomyśleć — jak dodatkowe sprzątanie w sezonie pylenia roślin lub gubienia sierści przez zwierzęta domowe.

Używając opatentowanej technologii Dirt Detect, odkurzacz iRobot Roomba i7 przy pomocy optycznych i akustycznych czujników odnajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich dokładnym wysprzątaniu.

Roomba i7 uczy się, tworzy mapy i dostosowuje się do naszego domu. Zapamiętuje do 10 planów pięter, wykorzystując wizualne punkty orientacyjne, aby rozpoznać otoczenie. Zawsze znajduje najefektywniejszy sposób na sprzątanie każdego pomieszczenia. Możemy również stworzyć strefy bez dostępu, do których robot nie będzie wjeżdżał.

Roomba i7 posiada dwa filtry – wstępny, zatrzymujący większe zabrudzenia oraz właściwy, wychwytujący do 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów.

Ruchoma głowica czyszcząca pozwala iRobotowi Roomba i7 na automatyczne dostosowanie się do warunków otoczenia. Nie ma dla niej znaczenia czy odkurza dywan, śliski parkiet, kafelki z fugami czy gładkie linoleum.

Najnowocześniejsze funkcje mapowania i inteligentna nawigacja pozwalają na wysyłanie robota Roomba i7 natychmiast po pojawieniu się zabrudzenia przez wydanie prostego polecenia asystentowi głosowemu.

Jeśli akumulator jest na wyczerpaniu, robot Roomba i7 wróci do stacji dokującej, by się naładować, po czym wznowi sprzątanie w miejscu, w którym zostało przerwane.

Firma iRobot stale ulepsza oprogramowanie robotów wykorzystując najnowsze technologie i przełomowe funkcje. Regularnie wysyła je bezpośrednio do robotów w naszych domach, aby stawały się coraz lepsze.

Kup iRobot Roomba i7 (i7156) w promocji: 3199 zł -> 2099 zł

Produkt jest sprzedawany i wysyłany bezpośrednio przez Amazon Polska.

 

***

Artykuł zawiera linki afiliacyjne do Amazon.pl

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: