Ruszyła przedsprzedaż iPhone’a 13 i 13 Pro na Amazon.pl – dostawa możliwa już jutro

Redakcja   22 września 2021

Aktualizacja: znowu dostępne – dostawa możliwa już jutro!

***

W ubiegły piątek oficjalnie ruszyła przedsprzedaż iPhone’a 13. Najpierw w internetowym sklepie Apple i u autoryzowanych sprzedawców, potem w kilku innych lokalizacjach. Najnowsze flagowce z Cupertino są już też dostępne w przedsprzedaży na polskim Amazonie.

berrolia

iPhone 13 na Amazon.pl

W przedsprzedaży można zamawiać wszystkie cztery modele, choć na razie nie są dostępne wszystkie wersje pojemnościowe i kolorystyczne.

Co ważne, mamy informację od Amazon.pl, że wysyłka obecnego stocku rozpocznie się już w ten piątek, czyli w dzień światowej premiery iPhone’a 13. Czas dostawy wynosi od dwóch do pięciu dni, więc jeśli zamówicie teraz w przedsprzedaży, otrzymacie swoje egzemplarze już w przyszłym tygodniu.

Jeśli obecny stock się wyczerpie, na stronie produktu pojawi się nowa data dostępności. Warto się więc pospieszyć – na razie większość modeli jest dostępnych, co oznacza, że zostaną do Was wysłane już w piątek.

Zamów w przedsprzedaży: 

iPhone’y 13 sprzedawane i wysyłane są bezpośrednio przez Amazon.pl.

Ceny są identyczne, jak oficjalne ceny sugerowane przez Apple. Ale jeśli gdzieś pojawią się pierwsze obniżki cen i promocje na iPhone’a 13, to będzie to właśnie Amazon.

***

Artykuł zawiera linki afiliacyjne do Amaozn.pl

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: