iSpot otwiera nowy salon – z tej okazji daje Ci szansę wygrania Apple Watch SE i zakupu sprzętów Apple w promocyjnych cenach

Tomek Czech   8 października 2021

iSpot otwiera nowy salon w Atrium Promenada w Warszawie, a właściwie przenosi się do całkowicie nowego lokalu w tym samym centrum handlowym.  Z tej okazji wszyscy odwiedzający nowy salon w dniach 7-9 października mogą kupić wybrane sprzęty Apple w promocyjnych cenach, a także wziąć udział w konkursie i wygrać Apple Watcha SE i inne nagrody.

berrolia

Nowy Salon iSpot Atrium Promenada

Konkurs

Każdy odwiedzający nowy salon może zmierzyć się z torem wyścigowym w grze SBK16 na Apple TV. Osoby, które uzyskają najlepszy czas zdobędą nagrody – za pierwsze miejsce przewidziany jest Apple Watch SE, za drugie AirPods z etui ładującym, a za trzecie słuchawki B. Sound OE400 ANC Black.

Konkurs trwa do soboty, 9 października (włącznie). Czyli możecie wziąć w nim udział jeszcze dziś i jutro, w godzinach otwarcia salonu.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Promocje

Z okazji otwarcia nowego salonu iSpot przygotował też promocje na sprzęt Apple. Można z nich skorzystać wyłącznie na miejscu, również do soboty, 9 października.

O 500 zł przeceniony jest MacBook Air z M1 oraz iPad Air 4. generacji. Apple Watcha SE i iPhone’a SE kupimy taniej o 200 zł, a słuchawki AirPods o 100 zł.

Liczba produktów promocyjnych jest ograniczona, więc warto się pospieszyć.

Nowy salon iSpot mieści się w Atrium Promenada, na ulicy Ostrobramskiej 75C w Warszawie na poziomie 0.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: