Najlepsze aplikacje i gry na iPhone’a, iPada, Maca, Apple TV i Apple Watcha w 2021

Tomek Czech   2 grudnia 2021

Apple ogłosiło dziś najlepsze ich zdaniem aplikacje i gry 2021 r. na iPhone’a, iPada, Maca, Apple Watcha i Apple TV. Poznaliśmy też najlepszą grę roku w Apple Arcade.

berrolia

App Store Awards 2021

Najlepsze aplikacje:

Interaktywny plac zabaw ciągle dostarcza nowych sposobow, by dzieci mogły odkrywać świat, uczyć się wyrażania siebie i rozwijać emocjonalnie. Spotkasz tu zróznicowane postacie, z którymi każdy może się utożsamiać.

Ten tatwy w użyciu edytor wideo nadaje sie zarówno dla zawodowców, jak i aspirujących twórców. Oferuje precyzyjne narzędzia, dzięki którym zmontujesz kinowej jakosci filmy
pełnometrażowe i nagrania do mediów społecznościowych.

  • Aplikacja roku na Maca: Craft

Uniwersalna aplikacja do robienia notatek, edytor tekstu i narzędzie do organizacji dokumentów w jednym, które sprawia, że zwiększenie produktywności jest tak intuicyjne, zabawne i stylowe, jak Ty.

  • Aplikacja roku na Apple TV: DAZN

Platforma streamingowa, która ułatwia oglądanie transmisji sportowych na żywo oraz na żądanie i pokazuje najlepsze lokalne rozgrywki fanom z całego świata .

Najlepsza aplikacja z prognozami pogody, wieloma opcjami personalizacji, tarczami zegarka oraz sarkastycznym robotem o imieniu Carrot, który naśmiewa sie z każdego.

Najlepsze gry:

Jedna z najbardziej znanych rywalizacyjnych gier MOBA, przeniesiona z platformy PC na urządzenia mobilne i zmieniona w doświadczenie, którym każdy może się cieszyć.

Superbohaterska bijatyka, w której każdy może zagrać główną rolę we własnej opowieści, doprawiona niesamowitą grafiką i emocjonującymi starciami.

  • Gra roku na Maca: Myst

Remake, który jest najlepszą wersją jednej z najbardziej fascynujących gier w historii.

Kosmiczny western z trzymającymi w napięciu taktycznymi starciami, które są jeszcze bardziej wciągające, gdy rozgrywasz je na dużym ekranie.

Oszałamiająca historia, która przenosi nas do złotej ery gier RPG, wyróżniająca się niesamowitym stylem graficznym i fantastyczną ścieżką dźwiękową.

Kup Apple pod choinkę w Super Cenie w Lantre!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: