Apple udostępniło iOS 15.6.1 oraz iPadOS 15.6.1 (raport)

Łukasz Bernaczyk   18 sierpnia 2022

Wczoraj wieczorem Apple udostępniło najnowszą wersję systemów operacyjnych dla iPhone’ów oraz iPadów, czyli iOS 15.6.1 oraz iPadOS 15.6.1. Zobaczmy co się zmieniło.

berrolia

iOS 15.6.1 oraz iPadOS 15.6.1 dostępne

Tak jak się spodziewaliśmy wydany na około 3 tygodnie przed oficjalną premierą iOS 16, system iOS/iPadOS 15.6.1 nie wnosi żadnych nowych funkcji, a wyłącznie “ważne poprawki zabezpieczeń”.

W związku z tym, że wspomniane ważne poprawki zabezpieczeń dotyczą jądra systemu operacyjnego iOS i potencjalnej możliwości egzekwowania nieupoważnionego kodu, Apple zaleca niezwłoczną aktualizację systemu do iOS 15.6.1 / iPadOS 15.6.1 wszystkim posiadaczom iPhone’ów oraz iPadów.

Źródło

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: