Gurman: premiera iPhone’ów 14 i Apple Watcha Series 8 odbędzie się 7 września

Łukasz Bernaczyk   18 sierpnia 2022

Doniesienia o wcześniejszej niż zakładano premierze iPhone’ów 14 oraz Apple Watchy Series 8 znajdują kolejne, wiarygodne potwierdzenie. Mark Gurman z Bloomberga wskazuje 7 września jako datę konferencji Apple.

berrolia

Prezentacja iPhone’ów 14 i Apple Watchy 8 odbędzie się 7 września

Wczoraj pisaliśmy Wam o tym, że znany deweloper oraz leaker Max Weinbach informował na Twitterze o tym, że prezentacja, na której Apple zaprezentuje iPhone’y z linii 14 oraz zegarki Apple Watch z serii 8 odbędzie się szybciej niż zakładaliśmy. Weinbach wskazywał pierwszy tydzień września, a dokładnie 06.09.22 jako datę prezentacji.

Teraz podobne informacje przekazał Mark Gurman z Bloomberga, również wskazując pierwszy tydzień września, z tą różnicą, że Gurman twierdzi że będzie to środa (a nie wtorek) – 07.09.22.

Taka data prezentacji Apple nie zmienia jednak terminów rozpoczęcia przedsprzedaży oraz premiery sklepowej, o których również pisaliśmy wczoraj, czyli:

  • 9 września (piątek) – przedsprzedaż
  • 16 września (piątek)– premiera sklepowa

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Gurman raczej nie podaje dalej wątpliwych informacji, więc nie ma powodów, by mu nie wierzyć także teraz.

Przy takim układzie harmonogramu Apple powinno zacząć rozsyłać zaproszenia na prezentację iPhone’ów 14 i Apple Watchy 8 około tygodnia przed premierą, czyli pod koniec sierpnia.

Tymczasem wszystko, co wiemy o iPhone’ach 14 znajdziecie tutaj.

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: