Czy warto kupić Apple Watch? 97% użytkowników nie ma wątpliwości, że tak

Marek Twejn   21 lipca 2015

apple-watch-zadowolenie

Ciągle zastanawiasz się, czy kupić Apple Watch? Zadowoleni użytkownicy to najlepsza rekomendacja dla każdego produktu. Badanie przeprowadzone przez Wristly pokazuje, że 97% osób, które noszą na nadgarstku Apple Watch jest z niego zadowolona. To lepszy wynik, niż ten osiągnięty przez oryginalnego iPhone’a (92% satysfakcji) i iPada (91% satysfakcji).

berrolia

Wśród ponad 800 respondentów przepytanych przez Wristly, aż 66% jest “bardzo zadowolonych” z Apple Watch, a 31% “w miarę zadowolonych”. Tylko 2% to osoby “ani zadowolone, ani rozczarowane”, a 1% “raczej niezadowolone”.

Wristly nie zdradza jednak szczegółów na temat metodologii badania, jest też firmą popularyzującą używanie inteligentnych zegarków (w szczególności Apple Watch), która w niedalekiej przyszłości zaoferuje własne produkty związane z technologiami ubieralnymi, więc ma oczywiście interes w tym, żeby Apple Watch postrzegany był jako produkt warty zakupu. Dlatego do wyników ich badań należy podejść z dystansem.

My publikujemy je jednak nie tylko ze względu na dziennikarski obowiązek. Wyniki te pokrywają się z tym, co my myślimy o Apple Watch – to bardzo ciekawe i przydatne urządzenie, które w przyszłości stanie się jeszcze lepsze i prawdopodobnie bardziej popularne i niezbędne w codziennym życiu niż smartfon. Dlatego bardzo wysoki procent użytkowników zadowolonych z applowskiego zegarkaw ogóle nas nie dziwi.

Dalej się zastanawiasz? Przeczytaj: 

Podłącz się do Think Apple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Źródło: Wristly, za Cult of Mac

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: