KGI: złoty Apple Watch Sport, iPad mini 4 i nowy iMac zadebiutują jesienią

Marek Twejn   20 lipca 2015

zloty-apple-watch-sport-2

Złoto dla “ubogich”? Wygląda na to, że już niedługo, żeby szpanować złotym Apple Watch, nie będziemy musieli uszczuplać konta o 50 tys. złotych – wystarczą nam “marne” 2 tys. PLN. Według rzadko mylącego się analityka Ming-Chi Kuo z firmy KGI, tej jesieni Apple wprowadzi na rynek aluminiowy Apple Watch Sport w kolorze złotym. Gama kolorystyczna serii AWS dopasowałaby się wtedy do kolorów iPhone’a (srebrny, złoty, gwiezdna szarość). Jeśli potwierdzą się przewidywania, że iPhone 6s będzie dostępny w nowym kolorze – różowym, być może zobaczymy również aluminiowy Apple Watch w kolorze tzw. “różowego złota”.

berrolia

Według analityka KGI Apple do tej pory sprzedało 3,9 mln Apple Watch.

W swoim nowym raporcie Kuo twierdzi też, że jesienią Apple zaprezentuje iPada mini 4, który będzie lżejszy, cieńszy i bardziej wydajny od poprzedniego modelu (będzie mniejszą wersją iPada Air 2, nie wiadomo, czy zostanie nazwany iPad Air mini).

W swoim raporcie analityk KGI nie wspomina o nowym modelu iPada Air i iPadzie Pro, co oczywiście nie oznacza, że Apple nie wprowadzi tych modeli na rynek w tym roku.

Na przełomie trzeciego i czwartego kwartału tego roku ma pojawić się również nowy model iMaca.

Kuo twierdzi też, że ze względu na trudności w produkcji dostatecznie dużej ilości ekranów z Force Touch dla modelu 6s/6s Plus, dostępność nowego iPhone’a będzie w pierwszych miesiącach mocno ograniczona (coś, do czego zdążyliśmy się już przyzwyczaić; może oznaczać to późniejszą premierę w Polsce).

Według najnowszych doniesień, iPhone 6s będzie wyposażony w technologię Force Touch, kamerę 12 MP, 2 GB RAM, ulepszone Touch ID i będzie dostępny również w kolorze różowym.

Podłącz się do Think Apple na TwitterzeFacebooku lub Google+ żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Czytaj też:

Źródło: MacRumors

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: