iPhone 14 na nowych renderach

Łukasz Bernaczyk   7 grudnia 2021

Z informacji krążących od jakiegoś czasu po sieci wynika, że iPhone 14 zostanie mocno przeprojektowany –  ma zniknąć zarówno notch, jak i „wyspa” tylnej kamery. Zapowiada się prawdziwy hit, który inspiruje grafików 3D do tworzenia wizualizacji nowego, odmienionego flagowca z Cupertino. Zobaczmy najnowsze rendery.

berrolia

iPhone 14 – ciekawe koncepty

Już we wrześniu pisaliśmy Wam, cytując słowa redaktora Marka Gurmana z Bloomberga, że według jego informacji iPhone 14 ma zostać “całkowicie przeprojektowany”

Również we wrześniu, jeszcze przed premierą całej linii iPhone’ów 13, zobaczyliśmy świetne rendery Jona Prossera i Iana Zelbo.

Największą zmianą ma z pewnością być brak wcięcia w ekranie, którego zastąpi albo mały otwór (punch hole), albo niewielkie podłużne wycięcie.

Zniknąć ma także tylna wystająca “wyspa” pod aparatami, jednak tu mamy do czynienia z różnymi interpretacjami tej informacji, co pokazują rendery.

Jedni twierdzą, że iPhone będzie grubszy i same obiektywy nie będą wystawały z obudowy, drudzy, że zniknie wyłącznie wyspa, ale obiektywy będą nieco się wybijały ponad tylną płaszczyznę.

Trzeba przyznać, że na renderach iPhone 14 i 14 Pro wyglądają świetnie.

Niestety przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, aby sprawdzić, czy wizualizacje te potwierdzi rzeczywistość.

Premiera iPhone’a 14 spodziewana jest we wrześniu 2022 r.

Autorami zaprezentowanych tu konceptów są: Apple Stack, Silicon Designer oraz Konstantin Milenin.

CYBER WEEK W LANTRE (APPLE AUTHORIZED RESELLER)

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: