Zrób własną atrapę iPhone’a 14 Pro i zobacz na żywo, jak wygląda iPhone bez notcha

Łukasz Bernaczyk   12 stycznia 2022

Kilka wiarygodnych, niezależnych od siebie źródeł potwierdziło w ostatnim czasie, że nadchodzący iPhone 14 (przynajmniej w wersji Pro) będzie pozbawiony charakterystycznego wcięcia w górnej części ekranu, a jego miejsce zajmie mały, podłużny otwór. Jeżeli chcecie zobaczyć, jak ta zmiana będzie wyglądała na żywo, to w tym artykule znajdziesz sposób na niezwykle proste i szybkie wykonanie atrapy iPhone’a 14 Pro lub Pro Max przy użyciu swojego obecnego modelu.

iPhone 14 bez notcha – atrapa DYI

Informacje o zastosowaniu niewielkiego podłużnego otworu zamiast notcha w iPhonie 14 Pro oraz iPhonie 14 Pro Max podawało w ostanim czasie kilku informatorów, w tym wiarygodny leaker Dylandtk.

Przedwczoraj pisaliśmy Wam o tym, że do sieci wyciekło zdjęcie mające rzekomo przedstawiać ekran iPhone’a 14 Pro, które potwierdza informacje o podłużnym, niewielkim otworze zamiast notcha.

W sieci pojawiły się także różnego rodzaju rendery iPhone’ów 14 Pro i 14 Pro Max.

Zdjęcia i rendery to jedno, jeżeli jednak sami chcielibyście zobaczyć, jak w rzeczywistości będzie się prezentował iPhone z małym otworkiem, zamiast obecnego, sporego wcięcia, poniżej przedstawiamy sposób na wykonanie własnej makiety iPhone’a 14 Pro przy użyciu modelu, który obecnie posiadacie:

1. Zapisz poniższą tapetę w zdjęciach na iPhonie.

2. W ustawieniach telefonu włącz blokadę orientacji pionowej.

3. Otwórz na pełnym ekranie wcześniej zapisane zdjęcie.

4. Obróć iPhone’a o 180 stopni.

Muszę przyznać, że po zrobieniu mojej własnej atrapy iPhone’a 14 Pro przez pierwszą chwilę wyglądało to dla mnie nieco dziwnie, jednak po niedługim czasie przyzwyczaiłem się do tego widoku i jak dla mnie wygląda to całkiem nieźle!

Maki w chipami z serii "M" w rewelacyjnych cenach!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: