Beats Fit Pro już dostępne w Polsce

Łukasz Bernaczyk   25 stycznia 2022

Do polskiej oferty Apple trafiły właśnie nowe słuchawki douszne Beats Fit Pro, przeznaczone głównie dla osób aktywnych i sportowców. Nowe Beatsy wyposażone są w układ Apple H1, aktywną redukcję hałasu (ANC), śledzenie ruchów głowy, Spatial Audio oraz wiele innych ciekawych funkcji.

berrolia

Beats Fit Pro w Polsce

Beats Fit Pro to nowe, w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne, które posiadają charakterystyczne skrzydełka utrzymujące słuchawki w uchu, nawet podczas intensywnego uprawiania sportu.

Słuchawki są wyposażone w chip H1 odpowiedzialny za wiele ważnych funkcji, w tym za stabilne połączenie bezprzewodowe, szybkie parowanie, funkcję “Hey, Siri” i automatyczne przełączanie się między urządzeniami.

Ponadto nowe Beatsy posiadają znany z AirPods Pro Tryb Kontaktu, wzmacniający otaczające użytkownika odgłosy oraz aktywną redukcję hałasu (ANC), która dynamicznie dostosowuje się do warunków, aby tłumić odgłosy otoczenia.

W Beats Fit Pro nie zabrakło również wsparcia dla dźwięku przestrzennego (Spatial Audio) funkcją dynamicznego śledzenia ruchów głowy.

Słuchawki są też kompatybilne ze znaną funkcją systemów operacyjnych Apple o nazwie „Find My”, dzięki który w łatwy sposób użytkownik może namierzyć położenie urządzenia korzystając z aplikacji Znajdź.

 

Beats Fit Pro oferują 6 godzin słuchania na jednym ładowaniu oraz dodatkowe 18 godzin po doładowaniu w kieszonkowym etui ładującym. Łącznie zapewniają więc do 24 godzin odtwarzania.

Po wyłączeniu trybu ANC lub Trybu Kontaktu uzyskamy do 7 godzin słuchania. Gdy bateria będzie prawie wyczerpana, 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewni do 1 godz. odtwarzania

Beats Fit Pro – cena w Polsce

Najnowsze słuchawki z linii Beats od Apple są dostępne w czterech kolorach: czarnym, białym, antracytowego fioletu i szałwiowej szarości.

Beats Fit Pro w polskim sklepie internetowym Apple kosztują 1099 zł. Czas dostawy wynosi obecnie 3-5 dni roboczych.

CYBER WEEK W LANTRE (APPLE AUTHORIZED RESELLER)

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: