iPhone M1 – niezwykły koncept nagrodzony (wideo)

Tomek Czech   26 stycznia 2022

W zeszłym roku pokazywaliśmy Wam koncept niezwykłego, asymetrycznego „iPhone’a M1” według pomysłu projektanta Antnio De Rosa z ADR Studio Design. Wideo z wizualizacją tego konceptu zostało właśnie nagrodzone prestiżową AVA Digital Award w kategorii Best Video, dlatego pomyśleliśmy, że warto je przypomnieć.

berrolia

„iPhone M1”

De Rosa przeniósł niejako notch ponad ekran iPhone’a, ale nie umieścił go centralnie, lecz z prawej strony obudowy, przez co stała się ona dłuższa niż lewa część telefonu, tworząc asymetryczny dizajn.

Dzięki temu iPhone zdecydowanie nabrałby świeżości, czego od dawna wyczekują użytkownicy i jednocześnie mocno odróżniłby się od konkurencji.

Oczywiście szanse na to, że któryś z przyszłych modeli iPhone’a będzie tak właśnie wyglądał są bliskie zeru, ale czasem rzeczywiście warto się zastanowić, czy jest jeszcze możliwa zmiana wyglądu współczesnych smartfonów (choćby taka), czy pozostaniemy z tym, co jest, do momentu, kiedy rynek zdominują zupełnie inne sprzęty mobilne, jak składane smartfony czy urządzenia ubieralne.

A oto nagrodzone wideo:

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: