iOS 16 – pierwszy zrzut ekranu?

Tomek Czech   31 stycznia 2022

Jednym z najczęstszych życzeń wobec nowej wersji iOS są od dłuższego czasu interaktywne widżety. Według leakera @LeaksApplePro firma z Cupertino spełni te życzenie w tym roku wraz z premierą iOS 16.

Leaker pokazał zrzut ekranu, który ma pochodzić właśnie iOS 16.

berrolia

iOS 16 z interaktywnymi widżetami?

Na udostępnionym przez @LeaksApplePro zdjęciu widzimy nowe widżety, które mają być wewnętrznie w Cupertino nazywane „InfoShack”. Jest to połączenie obecnych widżetów z ikonami i narzędziami kontroli, które obecnie znajdziemy w Centrum sterowania.

Według źródeł leakera, widżety w iOS 16 będą interaktywne. Apple ma też pracować nad mniejszą, bardziej kompaktową wersją „InfoShack”.

Trzeba jednak pamiętać, że informacje podawane wcześniej przez @LeaksApplePro nie zawsze się sprawdzały, więc do najnowszych rewelacji też musimy podchodzić z odpowiednim dystansem.

Premiera iOS 16 spodziewana jest w czerwcu, podczas WWDC 2022.

Sprawdź, które modele iPhone’a mają być kompatybilne z iOS 16.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: