Zobacz wszystkie nowe emoji w iOS 15.4

Łukasz Bernaczyk   1 lutego 2022

Udostępniony przez Apple system iOS 15.4 zawiera 37 nowych emoji zgodnych z obecnym standardem Emoji 14.0. Zobaczmy, jakie nowe emotki znajdziemy na naszych iPhone’ach.

berrolia

iOS 15.4 – nowe emoji

Wśród nowych emoji znalazło się kilka nowych “buziek”, takich jak “salutująca buźka”, “topniejącą buźka” czy buźka ze łzami w oczach oraz buźka z wykrzywionymi ustami.

Ponadto mamy też szereg nowych gestów rąk w różnych karnacjach, np. ręce tworzące znak serca czy dłoń z wyciągniętym palcem wskazującym.

 

Jeżeli chodzi o ręce, to jest też 25 wersji uścisku dłoni o różnych kolorach skóry.

Od 2019 roku do katalogu emoji dodawane są ikonki wskazujące na równość płci i także w tej odsłonie mamy osobę neutralną płciowo w koronie, osobę neutralną płciowo w ciąży oraz mężczyznę w ciąży.

W iOS 15.4 znalazło się też kilkanaście emoji o bardzo zróżnicowanej tematyce, np. ikona koła ratunkowego, trola, zjeżdżalni, rentgena czy lustrzanej kuli dyskotekowej.

Produkty Apple w super cenach

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: