Apple udostępniło watchOS 8.4.1

Tomek Czech   2 lutego 2022

Wczoraj wieczorem dość niespodziewanie Apple udostępniło aktualizację watchOS 8.4.1 zawierającą poprawki kilku błędów. Uaktualnienie przeznaczone jest dla Apple Watch Series 4 i wszystkich nowszych modeli.

berrolia

watchOS 8.4.1

Apple nie podało żadnych szczegółów na temat tego, jakie błędy rozwiązuje watchOS 8.4.1. Podało tylko, że dotyczą one Apple Watch Series 4 i nowszych modeli. Aktualizacja nie jest więc dostępna dla kompatybilnego z watchOS 8 modelu Series 3.

Uaktualnienie możecie tradycyjnie pobrać i zainstalować poprzez aplikację Watch na iPhonie, przechodząc kolejna do Mój zegarek > Ogólne > Uaktualnienia.

W zeszłym tygodniu Apple udostępniło watchOS 8.4, który rozwiązuje problem z ładowaniem zegarka na niektórych ładowarkach firm trzecich.

Firma z Cupertino udostępniła już też pierwszą betę watchOS 8.5. Finalna wersja tej aktualizacji powinna pojawić się wraz z premierą dużej aktualizacji iOS 15.4, która spodziewana jest w marcu/kwietniu i najprawdopodobniej zostanie udostępniona tuż po pierwszej w tym roku konferencji Apple.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: