OFICJALNIE: Apple zaprasza na swoją pierwszą w tym roku konferencję – „Peek performance”

Tomek Czech   2 marca 2022

Apple oficjalnie poinformowało właśnie, że ich pierwsza w tym roku konferencja odbędzie się za tydzień, we wtorek, 8 marca. Początek o 19:00 czasu polskiego.

Czego się spodziewać?

berrolia

Konfederacja Apple – 8 marca 2022

Podczas konferencji spodziewamy się premiery iPhone’a SE 3. generacji z 5G oraz iPada Air 5. generacji.

Najprawdopodobniej Apple zaprezentuje również nowe Maki z procesorem M2 – odświeżonego MacBooka Pro 13″, iMaca 24″ oraz Maca mini.

Firma z Cupertino może również obniżyć cenę iPhone’a SE 2. gen. (2020) do zaledwie 199 dol., co w Polsce przełożyłoby się na około 999 zł.

Niewykluczone, że zobaczymy również iPhone’a 13 i 13 mini w nowym kolorze (rok temu na wiosennej konferencji Apple zaprezentowało iPhone’a w kolorze fioletowym).

Po konferencji Apple powinno udostępnić też finalną wersję iOS 15.4 [zobacz wszystkie nowości] oraz nowe aktualizacje wszystkich pozostałych systemów.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: