Bloomberg: to będzie wielki roki dla Apple Watcha – trzy modele, Series 8 z szybszym procesorem i dużymi ulepszeniami monitorowania aktywności użytkownika

Łukasz Bernaczyk   3 marca 2022

W swoim najnowszym newsletterze dziennikarz Bloomberga Marka Gurman informuje, że 2022 może być najważniejszym rokiem dla Apple Watcha od czasu premiery pierwszego modelu w 2015 r. Nie dość, że po raz pierwszy zobaczymy aż trzy nowe modele zegarka, to pojawić się mają poważne ulepszenia w zakresie śledzenia aktywności użytkownika i oczywiście nowy, szybszy procesor.

berrolia

Apple Watch 2022

Gurman potwierdza swoje wcześniejsze doniesienia , że w tym roku zobaczymy aż trzy nowe modele smartwatcha z Cupertino:

Redaktor Bloomberga nie spodziewa się, że w tegorocznych Apple Watchach znajdziemy nowe sensory, poza ewentualnym elektronicznym termometrem mierzącym temperaturę ciała użytkownika.

Największe zmiany w tegorocznych zegarkach Apple mają dotyczyć uaktualnień sprzętowych, dotyczących możliwości Apple Watcha w zakresie monitorowania aktywności użytkownika.

Spory upgrade ma również otrzymać procesor, który będzie znacznie szybszy od tego w Apple Watch Series 7.

Gurman w ogóle nie odniósł się do wyglądu Apple Watch Series 8. Niedawno pojawiły się przypuszczenia, że tegoroczny model może w końcu otrzymać zmiany w zakresie wzornictwa (przede wszystkim bardziej płaskie boczne ramki), na które liczyliśmy w ubiegłym roku, przed premierą Apple Watch Series 7.

Premiera Apple Watch Series 8 i pozostałych nowych tegorocznych modeli spodziewana jest we wrześniu.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: