Tak może wyglądać Apple Watch SE 2. generacji, którego zobaczymy w 2022

Łukasz Bernaczyk   29 grudnia 2021

Apple Watch SE jest bardzo popularnym modelem zegarka Apple. Model ten ma nieco mniej funkcji od flagowych smartwatchy z Cupertino, ale też znacznie niższą cenę. W 2022 r. mamy zobaczyć drugą generację Apple Watcha SE, którego wizualizację wideo znajdziecie w poniższym artykule.

berrolia

Apple Watch SE 2022 (2. gen.)

Według dotychczasowych informacji Bloomberga oraz eksperta rynku wyświetlaczy Rossa Young’a, w 2022 roku Apple pokaże aż trzy nowe modele Apple Watcha.

Pierwszy z nich to Apple Watch Series 8, który prawdopodobnie otrzyma nowe funkcje, jak pomiar temperatury ciała czy ciśnienia krwi. Być może będzie miał też nowy dizajn, którego spodziewaliśmy się już w tym roku.

Drugim nowym zegarkiem w 2022 roku ma być Apple Watch 8 “Extreme” Edition, czyli wzmocniona wersja Apple Watch’a 8, przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie oraz uprawiających sporty ekstremalne,

Trzeci nowy zegarek Apple w 2022 roku to właśnie Apple Watch SE drugiej generacji. Nie znamy jeszcze żadnych szczegółów technicznych tego modelu. Z założenia będzie to nowsza wersja pierwszego “budżetowego” zegarka Apple z 2020 roku.

Będą więc pewnie nowszy procesor i inne podzespoły oraz być może “always-on display”, czyli niegasnący wyświetlacz, którego zabrakło w Apple Watch SE 1.

Tymczasem zobaczcie, jak mógłby wyglądać Apple Watch SE 2. Poniższe wideo przedstawia koncept przygotowany przez iOS Beta News.

Lantre - coś nowego na horyzoncie…

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: