Raport: Apple Watch Series 8 w trzech rozmiarach, z większym wyświetlaczem

Tomek Czech   13 października 2021

W dniu, w którym publikowane są pierwsze recenzje Apple Watch Series 7, pojawia się ciekawy przeciek na temat przyszłorocznego modelu zegarka – według Rossa Younga, eksperta rynku wyświetlaczy, Apple Watch Series 8 może być dostępny w trzech rozmiarach, w tym jednym większym od największego obecnie modelu 45 mm.

berrolia

Apple Watch Series 8 (2022) – trzy modele, większy ekran

Young zapytał na Twitterze, czy chcielibyśmy zobaczyć Apple Watch Series 8 z większym ekranem, po czym dodał, żebyśmy nie zdziwili się, jeśli w przyszłym roku zegarek od Apple będzie dostępny w trzech rozmiarach.

To pierwsza informacja o tym, że przyszłoroczny Apple Watch może mieć większy ekran niż obecna wersja 45 mm. Również pierwszy raz słyszymy, że nowy model zegarka z Cupertino może być dostępny w trzech rozmiarach, a nie, jak do tej pory, w dwóch.

Apple Watch Series 7 jest dostępny w rozmiarach 41 mm i 45 mm, poprzednie generacje miały rozmiary 40 mm i 44 mm, wcześniej było to z kolei 38 mm i 42 mm.

Pamiętajmy, że oprócz flagowego Apple Watch Series 8, w przyszłym roku Apple może zaprezentować również dwa inne modele zegarka – Apple Watch SE 2. generacji oraz Apple Watcha przeznaczonego dla osób aktywnych fizycznie czy uprawiających sporty ekstremalne (z założenia miałby to być odpowiednik Casio G-Shock w wersji Apple; wewnętrznie jest określany jako „Explorer” lub „Adventure” Edition).

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: