Apple Watch Series 7 – pierwsze recenzje

Tomek Czech   13 października 2021

Do sieci trafiły właśnie pierwsze recenzje Apple Watch Series 7 nagrane przez dziennikarzy i youtuberów, którzy otrzymali egzemplarze testowe od Apple. Recenzje są generalnie pozytywne, choć we wszystkich podkreśla się to, co od początku było oczywiste – zmiany w porównaniu z Apple Watch Series 6 są niewielkie.

berrolia

Apple Watch Series 7 – pierwsze recenzje

Recenzenci najczęściej wspominają o większym ekranie, na którym mieści się teraz klawiatura QWERTY, o szybszym czasie ładowania – od 0% do 100% w niecałą godzinę (choć narzekają, że czas pracy na baterii nie uległ wydłużeniu) oraz o nowych wersjach kolorystycznych.

Generalna konkluzja jest taka, że trudno usprawiedliwić przesiadkę z Apple Watch Series 6 ze względu na niewielką ilość zmian, co dodatkowo zdaje sie potwierdzać hipotezę, że pierwotnie Apple planowało wprowadzić w tym roku model z nowym dizajnem, ale nie udało im się to przez problemy produkcyjne [czytaj więcej tutaj].

Poniżej kilka najciekawszych recenzji wideo.

MKBHD

The Verge

iJustine

CNET

Rene Ritchie

UrgAvConsumer

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: