Oficjalnie: przedsprzedaż Apple Watch Series 7 rusza 8 października

Tomek Czech   4 października 2021

Potwierdziły się doniesienia Jona Prossera sprzed kilku dni – Apple ogłosiło dzisiaj oficjalnie, że sklepowa premiera Apple Watch Series 7 odbędzie się 15 października.

berrolia

Apple Watch Series 7 – przedsprzedaż i dostępność sklepowa

Przedsprzedaż Apple Watch Series 7 ruszy już w najbliższy piątek, 8 października, o godzinie 14:00 polskiego czasu.

Do sprzedaży zegarek trafi tydzień później, 15 października. Jednocześnie w ponad 50 krajach.

Aluminiowy model Apple Watch Series 7 będzie dostępny w pięciu kolorach: zielonym, niebieskim, (PRODUCT)RED, północ, księżycowa poświata.

W Polsce w sprzedaży będzie jeszcze model z kopertą ze stali nierdzewnej (w kolorze srebrnym, złotym i grafitowym). W wybranych krajach będzie można kupić także Apple Watch Series 7 Edition z kopertą tytanową.

Nie znamy jeszcze polskich cen najnowszego smartwatcha z Cupertino, ale wszystko wskazuje na to, że będą one dokładnie takie same, jak Apple Watch Series 6 – na razie Apple podało tylko cenę podstawowego modelu w Stanach Zjednoczonych i jest ona dokładnie taka sama, jak cena tego modelu poprzedniej generacji.

Co się stało z „kanciastym” Apple Watch 7. generacji, na temat którego pojawiło się tak wiele przecieków? Przeczytajcie tutaj.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: