Apple Watch Series 7 może trafić do sprzedaży już w połowie października

Tomek Czech   1 października 2021

Kiedy odbędzie się premiera Apple Watch Series 7? Podczas ostatniej konferencji Apple nie podało konkretnej daty, poinformowało tylko, że stanie się to „jesienią”. Jak podaje dzisiaj znany leaker Jon Prosser, według jego źródeł premiera zegarka odbędzie się w połowie października”.

berrolia

Apple Watch Series 7 – kiedy premiera?

Prosser twierdzi, że na premierę Apple Watch Series 7 w połowie października wskazuje nawet nie jedno źródło, ale kilka informatorów niezależnie.

Według nich, przedsprzedaż może ruszyć już w następnym tygodniu.

Biorąc pod uwagę, że przedsprzedaż nowych produktów Apple startuje zawsze w piątki, preordery na nowego Apple Watcha mogłby ruszyć 8 października.

Potwierdziłyby się w ten sposób informacje o tym, że właśnie w ten dzień przedsprzedaż Apple Watch Seriws 7 ma rozpocząć partner Apple – firma Hermès.

W takim scenariuszu sprzedaż zegarka rozpoczęłaby się w kolejny piątek, 15 października.

Aluminiowy model Apple Watch Series 7 ma być dostępny w pięciu kolorach: zielonym, niebieskim, (PRODUCT)RED, północ, księżycowa poświata. Cena tego modelu ma być taka sama, jak Apple Watch Series 6.

Nowy model będzie też dostępny w kopercie ze stali nierdzewnej oraz tytanowej.

Co się stało z „kanciastym” Apple Watch 7. generacji, na temat którego pojawiło się tak wiele przecieków? Przeczytajcie tutaj.

Pamietajmy, że w październiku z dużym prawdopodobieństwem odbędzie druga tej jesieni konferencja Apple. Jej prawdopodobną datę sprawdzicie tutaj.

Najlepsza oferta Apple dla firm👇

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: